Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Homeopatski pripravak za zube

Go down 
3 posters
AutorPoruka
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptyThu Feb 21, 2008 9:37 pm

Evo da i ja otvorim jednu temu.

Moja malena već odavno gura sve u usta, ali mislim da to još uvijek nije znak za izrastanje zuba. Međutim uvijek treba biti pripravan pa sam tako od prijateljice čula da postoji homeopatski pripravak u vidu kuglica koji se može nabaviti u Austriji/Njemačkoj a vjerovatno i u drugim zemljama Evrope pod nazivom Osanit koji u sebi sadrži ekstrakt kamilice. Kaže da je njenom sinu to jako pomoglo u smislu ublažavanja osjetljivosti. Navodno se te kuglice utrljaju u desni, kako god da to izgledalo.

Da li je neko čuo za taj pripravak, da li možda kod nas ima nešto slično i kakva su iskustva?
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptyThu Feb 21, 2008 10:29 pm

Suncice,
nisam cula za to. Jesam cula za one ogrlice kao i za sprejeve za desni. Ali u Sarajevu imas homeopatkinju gdju Nadu (pokusacu ako hoces da dodjem do njenog broja) pa se mozes kod nje raspitati o tome.
Iskreno, moja malena vec bali jako i sve zivo gura u usta ali mi nije palo na um da ce to tako dugo trajati ipak je tvoja bebica 2 mjeseca starija. Evo dokaza da ucimo Smile
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptyFri Feb 22, 2008 12:09 am

pa i moja cura bali još od 3. mjeseca. toliko bali da sam ja odavno mislila da će joj zubi, ali ništa Smile
imam priliku nabaviti ovaj Osanit iz Austrije pa cu vjerovatno to i uraditi. Ipak me interesuje više mišljenja, jer ti sprejevi i gelovi, navodno, imaju malo učinka.
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptyFri Feb 22, 2008 1:20 am

Evo da i ja pomognem Very Happy
Upravo sam u jednom od postova napisala kako pojma nisam imala do neki dan kako postoje te oglice od jantara (cilibara).
Moja prijateljica je kupila svojoj princezi u Austriji i kosta 20€.
Jako lijepo izgleda, a curica vise ne bali (a prije nisu mogli namijenjati sipercica), bila je jako nervozna i placljiva, a od jucer ni suze ni nicega. Znaci da je njoj pomoglo.

http://www.ogrlicezabebe.com/
evo tu pogledaj, negdje sam cula da ih ima kupiti i po 7€.

Njoj je to prijatelj kupio pa donio, a vjerujem da se moze i poslati.
Jednom sedmicno se stavlja pod mlaz tople vode 5 minuta, a ja mislim jednom dnevno se stavi ujutro na sunce da se "napuni".
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptyFri Feb 22, 2008 10:24 am

luna svakim danom mi se sve više sviđa ovaj forum cheers
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptyFri Feb 22, 2008 2:15 pm

Haha suncice hvala
Ako bas ne budes imala nikoga da ti kupi negdje vani, onda cemo da zamolimo ovog prijatelja od moje prijateljice.
Hajde, ja cu ti potraziti ima li se ovdje negdje kupiti pa ti javim.
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptySun Feb 24, 2008 3:08 am

evo naisla sam na informaciju da na Bascarsiji, tamo negdje gdje su one zanatske radnje, elem tu negdje ima radnja koja prodaje to kamenje, izmedju ostalog i cilibar! Srecom Carsija nije ogromna pa se da i naci bez tacne lokacije Smile
E sad mene interesuje jel taj cilibar tj ogrlica za bebe moze biti ogrlica "obicna" od cilibara ili je ta ogrlica za bebe nesto posebno?
valjda sam pomogla
:oops:
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptySun Feb 24, 2008 3:11 am

i mene interesuje jel u pitanju obicni cilibar jer ih imam dosta pa da svojoj malenoj stavim oko vrata. vec smo joj poceli stavljati sipercice jer bali i gura sve zivo u usta Smile
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptySun Feb 24, 2008 3:38 am

Ko prvi ode do prodavice ili sazna jel moze obicni cilibar neka javi.
ova prijateljica je kupila u njemackoj, bas tu ogrlicu za bebe i identicna je slikama sa gornjeg linka (http://www.ogrlicezabebe.com/).
Jer cilibar je cilibar, jel tako, ovo moze biti samo reklama da pomislimo da je mozda drugaciji cilibar za bebe (sto mi nema smisla). a mozda ja grijesim Shocked
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptyMon Feb 25, 2008 12:48 am

cim krenu zubici vidjecemo ... narucila sam ovaj pripravak iz austrije pa vam javim nekada u buducnosti ako pomogne. mozda nabavimo i tu ogrlicu ako kuglice ne pomognu.
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube EmptyMon Feb 25, 2008 6:57 pm

Suncice, pomoci ce, moras da siris pozitivnu energiju haha inace nece djelovati Very Happy
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
Sponsored content





Homeopatski pripravak za zube Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homeopatski pripravak za zube   Homeopatski pripravak za zube Empty

Na vrh Go down
 
Homeopatski pripravak za zube
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: DJECA :: 0 - 1 god.-
Idi na: