Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Najdraža kniga

Go down 
3 posters
AutorPoruka
maya

maya


Broj komentara : 19
Age : 41
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-07-25

Najdraža kniga Empty
KomentarNaslov komentara: Najdraža kniga   Najdraža kniga EmptyFri Jul 25, 2008 2:51 pm

Kao što u naslovu piše koja je vaša najdraža knjiga?Meni je Ljubav u doba kolere,Midlsex,11 minuta,zapravo te su među zadnjima koje sam pročitala,autore nisam pisala jer nisam sigurna hoću li pravilno napisati
Na vrh Go down
Srdjan Pavlovic

Srdjan Pavlovic


Broj komentara : 41
Age : 45
Mjesto : Vojvodina
Registration date : 2008-02-23

Najdraža kniga Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najdraža kniga   Najdraža kniga EmptySat Jul 26, 2008 7:34 am

Daglas Adams - Autostoperski vodič kroz Galaksiju (za one koji vole da se smeju) Smile
Na vrh Go down
http://www.defektologija.net/phpBB2
Lorica12




Broj komentara : 1
Registration date : 2013-01-09

Najdraža kniga Empty
KomentarNaslov komentara: Najdraža knjiga   Najdraža kniga EmptyWed Jan 09, 2013 1:55 pm

maya (citat):
Kao što u naslovu piše koja je vaša najdraža knjiga?Meni je Ljubav u doba kolere,Midlsex,11 minuta,zapravo te su među zadnjima koje sam pročitala,autore nisam pisala jer nisam sigurna hoću li pravilno napisati

Bok meni je nadraza knjiga Sadako hoće živjeti, jeste čuli za nju?
Na vrh Go down
Sponsored content





Najdraža kniga Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najdraža kniga   Najdraža kniga Empty

Na vrh Go down
 
Najdraža kniga
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Knjige i filmovi-
Idi na: