Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 pomoc...............

Go down 
2 posters
AutorPoruka
majka36




Broj komentara : 2
Registration date : 2008-09-21

pomoc............... Empty
KomentarNaslov komentara: pomoc...............   pomoc............... EmptyThu Oct 09, 2008 12:56 am

molim sve one koji se bore sa neplodnoscu da se jave na pp jer zasto i mi da ne osnujemo jednu zajednicu i da se borimo zajedno sve susjedne drzave imaju popar pokusja besplatno a mi u bosni...........o!!!!!! borimo se zajedno cure javi te se da osnujemo zajednicu Borba za bebu ja sam za ima li jos neka od vas istih problema ....lijecila sam se 11god razne operacije i jedna IVFet neuspjesna naravno kod privatnika a drzava sta nju briga za to .....javite se
Na vrh Go down
Sandra




Broj komentara : 39
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-10-30

pomoc............... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomoc...............   pomoc............... EmptySat Nov 01, 2008 7:39 pm

Cao Majka!
ne znam kako treba da funkcionisu takve vrste zajednica i uduzenja, mislim na kom principu.

I sama sam neko vrijeme pretrazivala stranice o lijecenju neplodnosti, iako su mi govorili da je sve u redu i sa mnom i sa muzem, pa onda neki drugi (govorim o doktorima) nebuloze da imam zacepljene jajovode i ciste na jajnicima, da mi trebaju kojekakve inekcije i operacija... na to sam totalno otkinula, i nije mi padalo na pamet da poslusam izvjesnu doktoricu, nego sam sve zatjerala u p.m., ukljucujuci i Internet, malo se opustila i furala neki drugi film. Ubrzo sam ostala trudna, na opste iznenadjenje.
Hocu reci, da sam neke 2-3 godine bila pod velikim pritiskom. Da se razumijemo, bila sam spremna uciniti sve, ama bas sve, da ostanem u drugom stanju. I opet bi.
Mislim da smo mi zene pod jako velikim opterecenjem, i sigurna sam da taj stres utice na zacece. Dok sam cekala red u cekaonici za razgovor oko eventulnog prociscavanja jajnika, mnoge trudnice su mi ispricale da im je cak receno da ne mogu imati djece.

Sigurno da vec o svemu ovome znas jako, jako mnogo, ipak moj savjet ti je da ne odustajes, ali da se probas malo opsutiti. Znam par parova kojima je IV uspjeo tek iz nekoliko puta.

A gdje si ti radila? Sem jednom doktora u Ze, nisam cula da jos negdje rade?
Na vrh Go down
 
pomoc...............
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: TRUDNOĆA I POROD :: Neplodnost-
Idi na: