Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nocas je bilo uzasno

Go down 
AutorPoruka
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Nocas je bilo uzasno Empty
KomentarNaslov komentara: Nocas je bilo uzasno   Nocas je bilo uzasno EmptyTue Jan 06, 2009 9:03 pm

Oficijalno Ajla sinoc mi je priredila najgoru noc odkako se rodila. .. Ona uvijek zaspe najdalje do 11 navece (nepitajte me nista, borim se jako da to bude ranije). Noc prije je zaspala u 9:30 navece iako sam je morala jos dva puta malo uspavljivati ali na kraju i ona zaspa. Sinoc je isto tako stavim u 9:30, pola sata i probudi se... ja sam tako bila predmet igranja njenog do 12:30 navece kad sam mislila da cu poludjeti.. ali vjerujem da me sve mame razumiju kad kazem ovo. I napokon uspijem da je uspavam... taman odem da sve spakujem sto mi treba, pripremim izdajalicu za nocno pumpanje (oko 4 ujutro) i legnem fino.. pocne tijelo da mi se spaja krevetom od umora.. kad eto ti nje probudi se opet. Ja sam prosto mislila da cu se baciti kroz prozor... Sve bi ovo bilo OK da ja nemoram ici na posao ujutro.

I posto nisam vise imala snage da je uspavljujem stavim je pored sebe da klopa i ja sam u sekundi zaspala... trgla sam se iza sna negdje oko 2 ujutro vidim i ona se komirala. Odnesem je u krevetac ja se vratim fino... NISTA od nocnog pumpanja skroz sam prespavala budilicu, dignem se u 7 da se spremam na posao ... AJLA BUDNA.... Sta cu... nahranim je u 15 minuta koliko sam mogla.. vidim ja ona ne haje za spavanje.. i tako je samnom bila dok sam pumpala, pa sam je onda u WC na pod na dekicu stavila.. nista ona.. ona kao da je spavala 12 sati. Dodje muz s posla, njemu to sve simpaticno i on je odnese i njemu zaspe...

Danas sam totalno jedan izgubljeni zombi. Pitam se dokle ovo jer se osjecam jako umorno. Nekad mi dodje da jebem i grebem sve zivo, ukljucujuci ovu prokletu Ameriku.
Na vrh Go down
 
Nocas je bilo uzasno
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: DJECA :: 0 - 1 god.-
Idi na: