Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Enterijer.ba

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyMon Feb 18, 2008 2:15 am

Za sve one koji renoviraju kucu/stan, ili su pak odlucili da promijene i uljepsaju svoj zivotni prostor, najtoplije preporucujemo portal i forum
www.enterijer.ba
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyFri Mar 14, 2008 2:43 pm

Ne znam da li ovdje ide ova informacija, ali u Skenderiji se ovih dana odrzava sajam namjestaja, namjeravam otici, bas me nesto interesuje ko ce i sta izlagati, a mislim da bude i nekih snizenja bounce
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyFri Mar 14, 2008 9:35 pm

ja sam se vec raspitala za madrace, nobil ce imati snizenje 10% pa cemo vjerovatno u shoping Smile
ali svakako mi javi sta ima interesantno Smile
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyMon Mar 17, 2008 12:04 pm

Sajam traje danas do 19.30. Svidja mi se to sto su svi proizvodi izlozeni na jednom mjestu tako da ne moram trckarati od jednog do drugog salona. Isla sam sama "u istrazivanje". Mene licno interesuju kreveti za dvoje djece i to varijanta 1 krevet ispod kojeg se izvlaci ladica sa madracem za drugo dijete. Cijene su razlicite kao i kvalitet. Izdvaja se Cilek (turski proizvodjac, stvarno su odlicni, "kopiraju" italijanski dizajn i to vrlo uspjesno, samo sto su znatno skuplji od ostalih). Inace, sve cijene su 10-15% nize nego uobicajeno. Vjerovatno cu danas i kupiti krevet, a tu su i nobil (ili andrijasevic) madraci, tako da cu i s tim odmah zavrsiti. flower
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyTue Mar 18, 2008 12:54 am

bila sam i ja i ne znam sta da kazem.
Sve vec vidjeno...
Uzeli smo i mi prospekte od tih madraca, jer zelimo da kupimo kvalitetno, ipak covjek tu provede vecinu svog zivota.
ja sam slikala namjestaj jer mi treba apsolutno sve pa da znam danas sutra kad budem isla u kupovinu ciji m ise namjestaj najvise svidio. Za one koje interesuje, mogu ih ja nakaciti na album pa da vide svi oni koji nisu imali priliku ici na sajam.
U svakom slucaju, meni je bilo super jer sam ovisnica o namjestaju, ali isto kao da sam dosla u jedan ogromni salon namjestaja dots
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyTue Mar 18, 2008 12:48 pm

samo da vam prenesem iskustvo sa namjestajem Urban. to je nesto najbolje sto nam se desilo uzivotu (pored rodjenja djeteta Laughing ). sve se skida i presvlaci, utegnuto je cickom kao da je tapacirano i preudoban je. obzirom da oboje volimo da se izlezavamo i kad sjedimo da sjedimo po turski, ovaj namjestaj je idealan.
danas stavljam dio u masinu da se pere pa vam javim kako ce ispasti iako imaju certifikat da je materijal "neskupljiv". i jos jedna dobra stvar, kompletne nove presvlake za trosjed i dvosjed su oko 250km sto je fantasticno jer to znaci da za male pare imate potpuno novi namjestaj...
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyTue Mar 18, 2008 1:37 pm

Jale, to mi izgleda super prakticno! Mislim da ces tek upoznati blagodati te mogucnosti pranja presvlaka kad bebica jos malo poraste pa prohoda pa se uhvati "cokoladnom" rukicom za dvosjed! Laughing
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyTue Mar 18, 2008 1:52 pm

http://www.urban.ba/ nas je indy ali nemaju ovaj metalni okvir i ovakve noge i mnogo je udobniji nego stoi izgleda sa ovom cohom. drugi materijali i boje, ma famozno. a mi imamo trosjed i dvosjed i 2 mala taburea sto nije prikazano da ova garnitura ima kao opciju. a kako su ljubazni i susretljivi to je posebna prica. a dostava i unosenje u stan uracunato u cijenu. nas je trosjed, dvosjed i 2 taburea doslo oko 1200km nikad bolje ulozenih Laughing

vrijede otici i ako nista pogledati
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyWed Mar 19, 2008 1:55 am

Mi smo bili i jako nas je iznenadio ljubazni prodavac!!
A to sto se presvlaci, pere, i sto imas novi namjestaj bukvalno me odusevilo!!

JALE, svidja mi se tvoj namjestaj!!!!

a jeste vidjele onu musku fotelju??? E pa moj dragi se zaljepio za nju, zaljubljeno je gledao, haha
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyWed Mar 19, 2008 11:49 am

hvala luna, jos da vidis koje smo boje iskombinovali Smile
ledeno bijela sa diskretnim sarama za okolo a jastuci u svijetlo lila boji. ma boli glava (nije da se hvalim Very Happy)
Na vrh Go down
Snježana

Snježana


Broj komentara : 3
Mjesto : split
Registration date : 2008-06-02

Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba EmptyWed Jun 04, 2008 11:47 pm

Ja baš planiram uredit spavaću i dječiju sobu.Ljubitelj sam ugradbenih ormara volim da je sve spremljeno u ormar da ništa nema vani.Samo malo su preskupi ti ormari.Koštaju minumim nekih tisuću eura za jedan dužine tri metra.Sve ostalo i nije tako skupo ali mi je taj ormar preskup a riješava mi sve moje problemčiće.
Na vrh Go down
Sponsored content





Enterijer.ba Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Enterijer.ba   Enterijer.ba Empty

Na vrh Go down
 
Enterijer.ba
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: 4 kuta našeg doma-
Idi na: