Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Paradise il' ti RAJ trudnoce

Go down 
3 posters
AutorPoruka
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Paradise il' ti RAJ trudnoce Empty
KomentarNaslov komentara: Paradise il' ti RAJ trudnoce   Paradise il' ti RAJ trudnoce EmptyMon Feb 25, 2008 11:56 pm

Nazvala sam temu raj jer jako veliki procenat zena kaze da im je drugo tromesecje bilo fantasticno u SVAKOM pogledu. Za dva dana i ja bi trebala poceti plivati tim vodama pa reko da zapocnem temu. Cini mi se da na ovom forumu nema ni jedne druge trudnice sto je u ovom periodu, a ako ima JAVI SE.

Ovdje bi bilo fantasticno dijeliti iskustva, spoznaje, savjete. O izgledu, hrani, odjeci, i slicno.

Otisla sam sebi traziti preko vikenda BellaBand. Nisam sigurna da li toga ima kupiti u Bosni, pretpostavljam da bi trebalo. Dosta je jeftina kad se uporedi sa cijenom "kupovanja cjele garderobe". Posto se nisam udebljala dosad, mogu jos uvijek koristiti sve svoje hlace osim sto su tijesne u struku. Kupila sam sebi ovu BellaBand, traka koja se stavi oko struka, otkopcaju se hlace i ona cuva te hlace da ne padnu. Ja nisam nasla original ne go neku kopiju te trake posto ta doticna prodavnica ne nosi Bellu (uzas!). Elem, traka je udobna, mekana i elasticna medjutim klize se ozada i moram je povlaciti. Malo me nervira jer ja inace nosim potkosulju ispod majice/dzempera, bla bla. Tako da se osjecam kao da imam trinaest slojeva.

Nisam sigurna od kojeg materijala je originalna BellaBand ali mislim da je pamucno vise tako da ne klize ovoliko. Uostalom nemam namjeru nositi dugacke majice samo zato sto sam trudna pa nisam sigurna jos kako to sve izgleda kad viri ova traka. Ona u sustini izgleda kao da imate majicu ispod...

Nisam odusevljena ali ipak mi je omogucilo da nosim svoje crne hlace na posao.
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Paradise il' ti RAJ trudnoce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Paradise il' ti RAJ trudnoce   Paradise il' ti RAJ trudnoce EmptyTue Feb 26, 2008 12:22 am

joj ja sam trazila sebi ovdje da kupim taj pojas u sarajevu ali nije naravno bilo. inace za trudnicku odjecu se moras dobro namuciti da nadjes nesto pristojno.
uglavnom, kako nisam nasla taj pojas, onda sam napravila sljedece:
uzela sam komad gume za gace duzine jednog prsta, na jedan kraj zasisla dugme, a na drugom napravila prorez da moze uci dugme. i to koristila kao produzetak na hlacama. naravno trebale su mi duge majice da se ne vidi da mi je otkupcan slic geek
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Paradise il' ti RAJ trudnoce Empty
KomentarNaslov komentara: drugo tromjesecje, 21 sedmica   Paradise il' ti RAJ trudnoce EmptyTue Feb 26, 2008 2:21 pm

Very Happy Draga Leja, vidim da ima jos trudnica koje prate bolovi. Ja imam neku vrstu ishijasa, boli me desni kuk i koljeno, ovo mi je treca trudnoca, ranije mi je pomagao vitamin b12, sada vec nista. Cekam da bol prestane, svaki put je to kod mene tako... proce ce za koju sedmicu aBd
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Paradise il' ti RAJ trudnoce Empty
KomentarNaslov komentara: za suncicu   Paradise il' ti RAJ trudnoce EmptyTue Feb 26, 2008 2:29 pm

Buduci da i ja zivim u sarajevu i znam da je nemoguce nabaviti normalnu odjecu za trudnice, najbolje rjesenje jeste sasiti nekoliko pari hlaca, nase krojacice uglavnom vec znaju par isprobanih krojeva. Postoji i varijacija na temu: od starih, dragih hlaca skinuti kompletan dio iznad slica, prisiti duboki pojas od nekog elasticnog materijala u istoj boji. To funkcionise, i ne izgleda lose... sunny
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Paradise il' ti RAJ trudnoce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Paradise il' ti RAJ trudnoce   Paradise il' ti RAJ trudnoce EmptySat Mar 01, 2008 12:13 am

Kikiriki - ja sam to prepustila prirodi, vidim da trudnoca je bukvalno drugo stanje a nisu to nazvali dzaba... a iskreno da ti kazem, vitamina i svih tih savjeta "uzmi ovo uzmi ono" mi je na vrh glave! Nedaj se i proci ce ako Bog da ubrzo!
Na vrh Go down
Sponsored content





Paradise il' ti RAJ trudnoce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Paradise il' ti RAJ trudnoce   Paradise il' ti RAJ trudnoce Empty

Na vrh Go down
 
Paradise il' ti RAJ trudnoce
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ciljani brisevi prije trudnoce
» Dobri cajevi za vrijeme trudnoce - na engleskom za sad

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: TRUDNOĆA I POROD :: 2. tromjesečje-
Idi na: