Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Biram vjencanicu

Go down 
+2
jale
Luna
6 posters
AutorPoruka
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Biram vjencanicu   Biram vjencanicu EmptyTue Feb 26, 2008 4:43 pm

Posto neki znaju, a neki ne znaju udajem se na ljeto.
I ja bih da sebi sijem vjencanicu, nesto ovako:
Biram vjencanicu 6879b43bp6
ili
Biram vjencanicu 25popaw2hd2
ili
Biram vjencanicu 200501ax0jt4

znate li dobrog krojaca, gdje se ima dobar materijal kupiti i tako te sitnice od zivotnog znacaja Very Happy
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biram vjencanicu   Biram vjencanicu EmptyTue Feb 26, 2008 6:20 pm

prvo da ti cestitam i nadam se da ce sve biti savrseno Smile
a sto se tice vjencanice meni je najljepsa ova prva samo bi ja napravila prepravke donjeg dijela Smile

a sto se tice krojaca, imas salon vjencanica na carsiji pored kobre koji drzi krasna gospodja torlak i ona ce ti pomoci oko svega. obzirom da nisam dugo bila u gradu ne znam da li jos radi pa se raspitaj.
a imas i krojacki salon na trgu heroja koji imaju krasne materijale i odlicne snajdere pa pokusaj i tamo (mislim da su blizu happy-ja)

u svakom slucaju vazno je kako sve to stoji na tebi i kako se ti u njoj osjecas. s tim da bi ja napravila opciju da poslije tu haljinu mozes obuci i ljeti tj da ima dio koji se skida da izgleda manje svecano (dio sa tilom).

nadam se da sam pomogla
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biram vjencanicu   Biram vjencanicu EmptyTue Feb 26, 2008 7:18 pm

hvala jale, naravn oda si pomogla i to puno. Nisam ni znala da zena na Carsiji sije vjencanice, to bi mi bas pomoglo.
s obzirom da sam ja visoka i mrsava, ovi modeli bi mi mogli i pristajati haha
Upravo i sijem vjencanicu jer hocu da imam nesto za uspomenu, a naravno i da je mogu poslije obuci.
hvalaaaaaaaaa

ova prva je Vera Wang.
ova druga se i ne vidi bas dobro, steta.
a treca je savrsena opcija za sve prilike.
Upravo sam dobila jos jedan prijedlog, prekrasna je:

Biram vjencanicu Lz3640x1di8zv9

Biram vjencanicu Lz3640ih0tc3
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biram vjencanicu   Biram vjencanicu EmptyWed Feb 27, 2008 2:09 am

ja sam sila na carsiji i super je bila Smile
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biram vjencanicu   Biram vjencanicu EmptyWed Feb 27, 2008 2:48 am

znaci preporuka pala i od tebe?
kod te tetice fine jel???
dobrooooooo ici cu kod nje hi 5
ima li kakvih slika od tvoje haljinice, izrezi glavu ako zelis ostati aMonimna haha
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biram vjencanicu   Biram vjencanicu EmptyMon Mar 10, 2008 8:52 pm

Luna, sve su slatke ali ona treca je kriminalna (u gornjem dijelu).. zeno ko spavacica sve zivo ispalo. Kontam da li bi bila ljepsa da su grudi pozamasne,.. ali opet nebi jer bi sve zivo ispalo opet.. uzmi nesto konkretno.. ako je sa bretelama nek onda to bude malo deblje bretele da izgleda kao haljina, a ako volis da su ti ramena gola onda uzmi ove sto pokriju grudi i nista gore (tube top ja to zovem)...

:)A ona sa dugim rukavima ... usafunjaces se u njoj zeno, u Sarajevu je 40+ ljeti bez daska vjetra Smile
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biram vjencanicu   Biram vjencanicu EmptyTue Mar 25, 2008 6:27 pm

Luna, jedna informacija za tebe (ako već ne znaš). U Skenderiji imaš sajam vjenčanica OD 28. DO 30. MARTA, pa eto možda nalatiš na "ONU" pravu! Very Happy
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biram vjencanicu   Biram vjencanicu EmptyTue Mar 25, 2008 7:07 pm

Dida, bas sam neki dan gledala emisiju u kojem je gostovala organizatorica tog sajma.
Svakako da cu posjetiti Smile
Hvalaaaaaaaaa
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
romansa




Broj komentara : 2
Registration date : 2012-03-03

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Vjenčanice   Biram vjencanicu EmptySat Mar 03, 2012 1:34 pm

Sigurni smo da gotovo svaka žena još od malena potajno sanja o svom vjenčanom danu nadajući se savršenstvu. Pri tome se prva asocijacija sigurno odnosi na vjenčanu haljinu.

Iskreno divljenje prema toj bajkovitoj kreaciji njeguje se još iz djetinjstva i kada govorimo o ljubavi na prvi pogled, vjerujte nam da ne griješimo. U konačnici svaka priča ima svoju zanimljivu fabulu pa tako i vaša, i u jednom trenu shvatite da bajke ustvari postoje, kao i sretni počeci.
Na vrh Go down
http://www.romansa-vjencanja.com
romansa




Broj komentara : 2
Registration date : 2012-03-03

Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Haljine pričaju   Biram vjencanicu EmptySat Mar 03, 2012 1:41 pm

Bez obzira je li vaš uloga na skorašnjem vjenčanju biti najljepša mladenka ikad, zgodna kuma koja će svojim stilom izraziti koliko joj je vjenčanje njene prijateljice važno, jedna od slatkih djeveruša koja zna da su prijateljstva poput onih iz “Seksa i grada” vječno trajna ili “samo” dotjerana uzvanica-jedno je sigurno, vi trebate haljinu.
Na vrh Go down
http://www.romansa-vjencanja.com
Sponsored content





Biram vjencanicu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Biram vjencanicu   Biram vjencanicu Empty

Na vrh Go down
 
Biram vjencanicu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Moda i ljepota-
Idi na: