Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda

Go down 
4 posters
AutorPoruka
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda Empty
KomentarNaslov komentara: kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda   kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda EmptyFri Feb 29, 2008 1:39 pm

prijateljica koja u porodici ima proizvodjaca prirodne, organski uzgojene hrane i derivata, mi je dok sam bila trudna javila da je na medjunarodnoj konferenciji o zdravoj i organskoj hrani objavljeno da je kesten veoma dobar za trudnice i bebe u stomacima i njihov razvoj I love you

a ima kupiti i kod nas takvih proizvoda. taj proizvodjac je iz Laktasa i zove se Kap po kap. Njihov Eliksir je nesto fantasticno, brusnica, borovnica u medu od kestena. odlican je za upale mjehura i za prevenciju od bakterija sto mi je bilo prvo na umu kad sam pocela koristiti ovaj proizvod i hvala Bogu cijelu trudnocu nisam imala nikakvih problema.

nekad sam cula da kao med od kestena nije dobar za trudnice i ja posaljem mail ljudima u toj firmi i evo sta sam dobila kao odgovor:
"Saopštavam da je Eliksir izvanredno dobar za trudnice. Uz isti ako jedete još kesten ili kesten pire
i vi i vaša beba bićete izuzetno zdravi.
Srdačan pozdrav.
Čika Vojo
KAP PO KAP"

ima i njihova web stranica http://www.kappokap.com/ pa pogledajte...
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda   kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda EmptyFri Feb 29, 2008 5:37 pm

cool, ovo baš nisam znala
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda   kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda EmptyFri Feb 29, 2008 6:27 pm

jale, super informacija.
Ni ja nisam znala da je kesten tako dobar!
HVALA!!!
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda   kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda EmptySat Mar 01, 2008 1:22 am

ma kesten je odlican inace, ali dzaba ako zena nije trudna u "sezoni" scratch Medjutim nesto kontam... ako je zena trudna u sred ljetne vreline.. kako ce kilogrami i kilogrami lubenice djelovati na dijete a ne kilogrami ukusne hrane kao krompir i meso..

Stvarno, jeste li ikad razmisljali kako trudnoce u razlicitim sezonama utjecu na nase bebe? jupi
Na vrh Go down
Sponsored content





kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda   kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda Empty

Na vrh Go down
 
kesten i njegov pozitivni ucinak na razvoj ploda
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: TRUDNOĆA I POROD :: Općenito o trudnoći-
Idi na: