Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zubici ili...help

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

Zubici ili...help Empty
KomentarNaslov komentara: Zubici ili...help   Zubici ili...help EmptySun Mar 02, 2008 3:30 pm

Trazila sam po rodi neke odgovore ali nemam strpljenja a i okupirana sam curicom koja vec dva dana ima laganu temperaturu oko 37,3 i kaka non stop. Juce je 8 ili 9 puta kakala a danas vec 5 puta(do sada), malo je nervozna i nece da jede nista osim da siki i da pije vode. Ima 8 mjeseci i jos ni jednog zuba, pa mi sve to nekako mirise na skoro izbijanje zubica. Sta vi mislite o tome, imate li kakvog iskustva, da li da je sutra vodim doktoru ili???
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Zubici ili...help Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zubici ili...help   Zubici ili...help EmptySun Mar 02, 2008 11:11 pm

ja nemam još iskustva ali mi to kakanje zvuči kao neka lagana stomačna prehlada. jedino sam čula da može biti da dijete slini kada mu izlaze zubi.
ja bi je ipak odvela, za svaki slučaj..
javni šta je bilo
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

Zubici ili...help Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zubici ili...help   Zubici ili...help EmptyMon Mar 03, 2008 5:49 pm

Hvala suncice u svakom slucaju... Zvala sam doktoricu i kaze da moze biti od zuba a i danas je malo bolja situacija (do sada samo tri kake) Very Happy Nadam se skorom izlasku zubica jer je pocinju jako muciti i cine je nervoznom Crying or Very sad
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Zubici ili...help Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zubici ili...help   Zubici ili...help EmptyFri Mar 07, 2008 1:31 pm

Mogu biti zubici, a moze biti i stomacni virus koji "hoda" medju malisanima ovih dana. Ne znam je li proslo, ali ja bih je stavila na dijetu i dala linex kapsule, naravno, uz konsultaciju s pedijatrom.
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

Zubici ili...help Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zubici ili...help   Zubici ili...help EmptyFri Mar 07, 2008 7:18 pm

Ne znam sta je bilo u pitanju ali hvala Bogu proslo je... Moguce da se malo prehladila a i zubici nikako da krenu pa je i to muka ali i to ce proci...
Na vrh Go down
maya

maya


Broj komentara : 19
Age : 41
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-07-25

Zubici ili...help Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zubici ili...help   Zubici ili...help EmptyThu Aug 07, 2008 1:47 pm

Moj maleni je imao i do 10 stolica dnevno kad su mu rasli zubići i vodila sam ga doktoru,ali su mi rekli da je to normalno
Na vrh Go down
Sponsored content





Zubici ili...help Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zubici ili...help   Zubici ili...help Empty

Na vrh Go down
 
Zubici ili...help
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: ZDRAVLJE :: Zdravlje djece-
Idi na: