Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sve o KOLICIMA

Go down 
+8
itsme
Dida
bince
kikiriki
mary
jale
lejla
Luna
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyWed Mar 12, 2008 4:01 pm

Ja sam se zaljubila u kolica Peg Perego SKATE!!!
Pozeljela sam da odmah sebi rodim bebu da je vozim u njima ljubav

A vidjela sam ih u Mercuru u onoj prodavnici sa baby opremom. awwwwww
evo link PEG PEREGO SKATE

Mary, ispiricaj nam ti nesto o svojim STOKKE bozanstvenim kolicima!!
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyWed Mar 12, 2008 6:53 pm

Uuhh pravo su softicirana Smile Ja ganjam one na tri tocka, lakse su za upravljanja, nisu teske za podizati a i mogu trcati sa bebcem vani Smile

De se ti udaj prvo mlada Smile
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyWed Mar 12, 2008 7:07 pm

polako sa kolicima dobro ti kaze lejla Smile

a iz iskustva govorim da i najlaksa (za bebe koje ne smiju sjediti) postanu najteza nakon visesatnih setnji tako da koja god da uzmes, samo neka budu lagana
Na vrh Go down
mary

mary


Broj komentara : 12
Age : 44
Registration date : 2008-02-22

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 1:50 am

Pa evo Luna i priče o "STOKKE" kolicima!!!
Kad sam prvi put ugledala dječja kolica "Stokke" i to slučajno u jednim novinama(tad sam bila 3 mjeseca trudna) totalno sam se zaljubila u njih i rekla sam moram ih imati jer su me totalno oduševila,nikad nisam vidjela ništa tako slično. Ma ful neobična i orginalna,neki kažu "svemirska" Very Happy Još kad sam se uvjerila u njihovu praktičnost i kvalitetu nisam se dvoumila niti jedne sekunde unatoč uistinu ogromnoj cijeni affraid jer za svoje dijete želim samo najbolje i najljepše tako da sam ih sad evo u sedmom mjesecu trudnoće kupila i oduševljeno ih gledam s nestrpljenjem da se beba rodi i da ju stavim u njih. beba
Njihova najveća prednost je to da su dosta visoka tako da se mama ne mora saginjat da bi uzela bebu,a i beba sve fino vidi bez naprezanja,ali visina se može podešavati po želji.
Za vozit su toliko lagana da ih skoro ni ne osjetiš da ih voziš,lako se sklapaju... ma mogla bih roman napisat o njima koliko mi se sviđaju,a jedna žena koja ih ima već par mjeseci kaže da u gradu dok vozi svoju bebu jednostavno ne može proći neopaženo,svi se okreću za njima. wow
Gledala sam ja i sve ostale modele kolica da ne bih slučajno našla neka bolja ili ljepša,ali nijedna mi nisu nadmašila stokke jer su mi otkad sam ugledala njih sva ostala kolica obična,klasična i nekak sva na istu foru napravljena tak da ih definitivno ne bih mjenjala ni za sto drugih...

Da ne dužim koga zanima može ih pogledat ovdje. http://www.xplory.com

Pa mislim da bi mi ovi iz tvornice "Stokke" trebali platit za reklamu! haha
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 2:15 am

izgledaju prakticno ali me podsjecaju na svemirski brod za bebe. Stvarno me cudi da ih nikad ovdje nisam vidjela. Ovdje je najveci trend (bar u drzavi gdje ja zivim) kolica na tri tocka, ali STOKKE nisam vidjela jos Smile
Na vrh Go down
mary

mary


Broj komentara : 12
Age : 44
Registration date : 2008-02-22

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 2:52 am

Ja sam isto oduvijek željela trokolicu dok nisam ugledala stokke. Ima ih jako puno i po hrvatskoj i stvarno su fora!! Pogotovo za jogging! bounce
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 1:31 pm

O.K., Mary, stvarno su preslatka! A gdje si ih nabavila, jesu li od 0-..., kako se sklapaju i koja im je cijena? Smile
Na vrh Go down
mary

mary


Broj komentara : 12
Age : 44
Registration date : 2008-02-22

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 3:10 pm

kikiriki (citat):
O.K., Mary, stvarno su preslatka! A gdje si ih nabavila, jesu li od 0-..., kako se sklapaju i koja im je cijena? Smile

Da ona su od 0-2 godine! Za prvih par mjeseci imaš košaru u kojoj beba može dugo ležati jer je dosta velika,a poslije ide onaj poluležeći položaj tj.nastavak koji zamjenjuje košaru koji se kad beba počne sjediti digne u sjedeći položaj. Također se na njih može stavit i autosjedalica i onda izgleda tak slatko samo što AS i adapter za AS nisu uključeni u cijenu. To je kao dodatna oprema,kao da i ovako cijena nije dovoljno visoka. Sve o KOLICIMA 617770
Naime cijena im je 1000 eura i imaš ih u Kiki u Zagrebu i u Rijeci na jednom mjestu,neznam sad točno kak se trgovina zove,ali u Kiki je cijena skoro 1000 kn jeftinija. S njima dobiješ torbu,zaštitu od insekata i zaštitu od kiše. Ako imaš još kakvih pitanja samo pitaj!
Na vrh Go down
bince

bince


Broj komentara : 41
Age : 41
Registration date : 2008-02-21

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 3:42 pm

Meni se opet ta nesto ne svidjaju,i ja tragam za kolicima sa tri tocka izgledajumi prakticnija.
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 4:08 pm

Mi imamo chicco trotočkaša i prezadovoljni smo. Ova su kolica od 6mj. do 3 god. mafa smo ih mi počeli koristiti sa 2 mjeseca jer se mogu mijeljato položaji. Malo su teška (to je jedina falinka) al se na cesti ponašaju kao mali mercedes Very Happy
Na vrh Go down
itsme

itsme


Broj komentara : 63
Mjesto : prokleta je Amerika
Registration date : 2008-02-21

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 5:20 pm

Meni su i PEG PEREGO SKATE i STOKKE mrak. Problem je u tome sto ja nisam bas bila spremna da "izvalim" tolike pare. Mi svi hocemo sto je najbolje za nase djete ali meni je stvarno bilo previse platiti toliko za kolica. Mi smo se zadovoljili sa ovim
Sve o KOLICIMA 51WydzY-pJL._AA280_

Poslije smo kupili jos jedna koja su bila puno laksa

Sve o KOLICIMA 51kHOi7IqwL._SS500_
Na zalost ova druga kolica (ovdje su ta kolica jako popularna i vaze za "kvalitetna") su nam jako kratko trajala, jednostavno su se slomila. Na kraju smo morali kupiti jos jedna ali su ona bila ona kisobran kolica koja se mogu nositi na ramenu i kostaju citavih $10!!!

Nama kolica nisu bila nesto previse ni potrebna tako da kada bi imala drugo djete ja bi zaista gledala da jos manje para potrosim na njih. Dok nam je sin bio mali cesto smo ga nosali u marami, a od kako je prohodao on ne voli da se vozi u kolicima.

Meni su super jogging kolica ali sam mogla umrijeti od smijeha kada smo bili u posjeti u Sarajevu i kada sam vidjela sve one napucane i dobro nasminkane mame u stiklama koje djecu voze u tim kolicima.
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 7:30 pm

Ja nekako nemogu da prevalim potrebu da izvalimo puno para za kolica... Imam osjecaj da su one sve dosta na isti kalup, a najgore je to sto traju par godina i onda moras druga uzimati. Vidjela sam jedne sto su jako skupe $350, a ima ih vala i za $100 po Target-u ( za vas sto zivite u Americi ).

BOB Revolution Single Strollers


lejla: komentar modifikovan dana: Thu Mar 13, 2008 8:06 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
itsme

itsme


Broj komentara : 63
Mjesto : prokleta je Amerika
Registration date : 2008-02-21

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 7:33 pm

Citat :
a najgore je to sto traju par godina i onda moras druga uzimati

Nije samo to sto traju par godina, nego je i to sto jako puno djece ne vole da provode puno vremena u kolicima. Istina, sve zavisi od djeteta, ali vecina djece koju ja znam cim su prohodala bilo je manje-vise gotovo sa sjedenjem u kolicima. Moj sin sada jedino voli da se vozi u ovome

Sve o KOLICIMA PTRU1-3009404dt
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 8:07 pm

NEmogu da skontam kako da postavim slike u post... please enlighten me, somebody!
Na vrh Go down
itsme

itsme


Broj komentara : 63
Mjesto : prokleta je Amerika
Registration date : 2008-02-21

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 8:54 pm

Ako hoces da ubacis sliku koja je vec negdje online onda kopiraj link te slike i klikni na ikon oznacen lijevom crvenom strjelicom (pogledaj sliku), otvorice ti se pop up prozorcic gdje ces ubaciti link. Ako je slika sacuvana na tvom kompjuteru onda ces kliknuti na icon koji je oznacen desnom crvenom strjelicom i otvorice ti popup prozorcic na kojem ces imati browse button da lociras file na svom kompjuteru.

Sve o KOLICIMA Baci10
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 10:11 pm

Sve o KOLICIMA Bob_st10


OK, ovaj malac je $359 ako se neka odluci da potrosi toliko Smile www.strollermama.com

Ja trazim ovakve ali malo jeftinije, valjda se nece raspasti za manju cijenu
Na vrh Go down
itsme

itsme


Broj komentara : 63
Mjesto : prokleta je Amerika
Registration date : 2008-02-21

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyThu Mar 13, 2008 10:22 pm

Lejla,
ako trazis jogging kolica pogledaj Instep brand (imaju dobre review-e) http://www.amazon.com/s.html?ie=UTF8&node=3375301&brand=InStep
i puno su jeftinija (izmedju $98 i $200)
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyFri Mar 14, 2008 12:32 pm

kolica peg perego u sarajevu ima kupiti u malisi u mercuru otoka. ne znam ima li ovaj model ali ga mogu naruciti jer su oni zastupnici.

ja imam maxi cosi quinny speedi sx http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=25

Sve o KOLICIMA Kolica11

i ne bi ih mjenjala nizasta na svjetu iz sljedecih razloga:
- imaju vazdusne tockove i ne mogu vam opisati kako je super za bebu da se vozi u takvim kolicima na ovim nasim ulicama punim rupa za razliku od onih sa plasticnim tockovima. vrlo su zgodna za setnje po izletistima i po neravnom terenu. po meni jedina kolica koja vrijedi kupiti su ona sa vazdusnim tockovima
- na osovinu se montiraju korpa, autosjedalica ili kolica pri cemu se sve kupuje posebno. osovina dodje sa kolicima a korpa i autosjedalica se moraju posebno kupiti. to je odlicno za razne prijatelje koji jedva cekaju da vam kupe poklon (one imucnije naravno Smile

Sve o KOLICIMA Kolica10

- kada je dijete jos malo vozi se u autosjedalici koja je montirana na osovinu. prednost ovoga je sto dijete zaspi u autu a vi ne morate da ga budite vadenjem iz autosjedalice i premjestanjem u kolica. Samo izvadite autosjedalicu i namontirate je na osovinu.
- kolicima se tako lako manevrise, ja ih vozim jednom rukom
- kolica nisu bas lagana, i ja ih recimo drzim u gepeku. nosam samo autosjedalicu gore dole. zato, ko nema auto/garazu/podrum/lift u zgradi a stanuje visoko mozda ce mu biti tesko da ih nosi.

uglavnom, kolica kostaju 600 KM i vrijede svake marke. autosjedalica je 300 KM a korpu smo posudili od vlasnika istih kolica.
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyFri Mar 14, 2008 12:36 pm

suncica u pravu si za tezinu. to je ono o cemu ja pricam sto se tice kriterija kupovine kolica. ja imam graccova ne znam koji model jer smo ih posudili i odlicna su, nisu teska, nisu velika taman su mi. i pored toga ne znam kako bi da stanujem recimo na 2. spratu a nema lifta. ja zivim na 17. spratu pa znam o cemu govorim (sreca radi nam lift)

samo moram primjetiti da mi je zao sto nismo mi kupovali kolica jer sad sigurno znam da bi kupila ona koja se mogu okretati tj da dijete bude okrenuto prema meni ili od mene i da mu je onaj "kisobran - suncobran" mobilniji pa da se moze spustiti i na drugu stranu (kako sam ovo ruzno objasnila ali mislim da me kontate).
Na vrh Go down
3xmama

3xmama


Broj komentara : 33
Age : 50
Registration date : 2008-02-21

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyFri Mar 14, 2008 3:29 pm

prije pune 4 godine mi smo kupili kolica za nasu princezu u Turbolimachu marka nije neka ali su zato super Wink
kriteriji su bili da su tockovi stabilni, da je unutrasnjost kolica prostrana, da se rucka moze pomjerati naprijed - nazad tako da beba moze biti okrenuta i prema meni a i prema ulici
moja princeza se vozila u njima skoro do 18 mjeseci, pa su bila posudjena mojoj sestri i sad se vozi u njima i moj sin
vjerujte da su kolica i dan danas ko nova cheers
dobili smo i kisobran kolica Neonato Sve o KOLICIMA B662
i super smo i s ovim zadovoljni
Na vrh Go down
EU mama




Broj komentara : 29
Registration date : 2008-03-13

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyFri Mar 14, 2008 3:50 pm

Mi smo kolica kupili u onoj radnjici za djecu u Wisi,i meni su super.Jest da se ona ručka ne može okretati i da imaju još nekih sitnih mana,ali jelte,sve ima svoju cijenu.
Ne bih ih ni pokušavala upoređivati sa Peg Perego,vjerovatno su dosta lošija,ali su zato bila jedno 7 puta jeftinija.Ja sam stvarno zadovoljna ovim,evo i druga curica uživa u njima,kao nova su još uvijek.
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyTue Mar 18, 2008 12:09 am

e covjek stvarno svasta nauci od vas cure.
Lejla, nek si mi rekla, prvo se udaj pa o kolicima razmisljaj haha, SVAKA TI SE POZLATILA you rock
Ja nisam vidjela koliko su ta PegPerego, mozda bolje da i ne gledam cijenu.
Marijina kolica su mi hmmmm PREDIVNA!!!

A suncice, tvoja su mi ljubav

Od toliko izbora covjek stvarno treba zastati pa se zamisliti koja da kupi!
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyTue Mar 18, 2008 3:05 pm

luna, ja sam totalno bila izbezumljena kada sam trebala da izaberem kolica. danima i danima sam surfala forume, web stranice proizvođača, review-e na internetu dok nisam izabrala ova...
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyWed Mar 19, 2008 1:50 am

Vjerujem ti Suncice, jos pogotovo sto ovdje i nemamo bas neki izbor kolica (ili se meni cini)....
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA EmptyWed Mar 19, 2008 12:42 pm

čini ti se. sve što nema može se naručiti...turbolimač ima katalog samo pokažeš šta hoćeš. vjerujem i drugi zastupnici (cam - unitic, peg perego -merkur otoka)
Na vrh Go down
Sponsored content





Sve o KOLICIMA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o KOLICIMA   Sve o KOLICIMA Empty

Na vrh Go down
 
Sve o KOLICIMA
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: DJECA :: Oprema za bebe-
Idi na: