Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Povratak u formu

Go down 
+2
jale
Dida
6 posters
AutorPoruka
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

Povratak u formu Empty
KomentarNaslov komentara: Povratak u formu   Povratak u formu EmptySat Mar 15, 2008 2:40 am

Da li ste uspjele uletiti u stare farmerke, kako i za koliko vremena??? Ja nikako da se riješim stomaka i malo me to polako smara, pogotovo kako počinju ovi sunčani dani i kako se polako skidaju slojevi garderobe koji su mudro sakrivali višak masnih naslaga Smile A nisam baš neki karakter što se tiče jela ili pak vježbanja u kući...na žalost...Sad
KAko vama ide?
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Povratak u formu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Povratak u formu   Povratak u formu EmptySat Mar 15, 2008 2:59 pm

ne znam sta bi ti rekla, jos uvijek imam 6kg ostalih od trudnoce a iskreno i ne zamaram se time dok god dojim. spasce valjda nekad Smile a i prije trudnoce sam imala viska nekih 10 kg pa eto ne znam sta bi ti rekla osim da sad moram pojesti cokolade jer sam se nasekirala Laughing
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Povratak u formu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Povratak u formu   Povratak u formu EmptySat Mar 15, 2008 9:40 pm

ja sam imala sreću po tom pitanju i nisam se puno udebljala u trudnoći. U stvari nisam se udebljala ništa jer poslije poroda imala sam isto kilograma kao prije začeća.
međutim, poslije poroda sam navalila na kolače i dobila 4 kg.
sad mučim muku da skinem tih 4 kg iako skoro svaki dan hodam, ali po povratku smažem kolač, keks ili čokoladu Very Happy

nisam ja
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Povratak u formu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Povratak u formu   Povratak u formu EmptyMon Mar 17, 2008 12:21 pm

Ja sam nakon prve trudnoce smrsala tako sto sam svaki dan, osim kad je bila jaka kisa ili snijeg, izlazila s bebom, i vozikala ga u kolicima, na sve strane, do svakoga, uzbrdo, sve sam isla pjeske! Vratila sam se na posao s porodiljskog u boljoj formi nego ranije. Sto se tice raznih dijeta, nisam ih prakticirala jer, ipak, bolje je dobro pojesti pa da beba ima mlijeka, nego biti mrsavica i hraniti bebu iz flasice. Ali, i to je, opet, individualno. Znam par mama koje su suhe k'o grana, a mlijeka imaju za tri bebe! Very Happy
Na vrh Go down
maya

maya


Broj komentara : 19
Age : 41
Mjesto : Zenica
Registration date : 2008-07-25

Povratak u formu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Povratak u formu   Povratak u formu EmptyThu Aug 07, 2008 1:53 pm

Još uvijek imam 5kg viška nekad manje nekad više,čak sam jednom došla i na kilažu od prije trudnoće,ali nisam uletila u stare farmerke jer su mi se ipak bokovi proširili,a o stomaku da ne pričam lol!
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Povratak u formu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Povratak u formu   Povratak u formu EmptyThu Aug 21, 2008 2:03 am

Ma ja, svakoj zeni je drugacije poslije poroda, ali mi se svidja ideja da ne treba gladovati nego izlaziti s bebom na trcanje ili hodanje. Hrana je ipak vazna za mlijeko Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Povratak u formu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Povratak u formu   Povratak u formu Empty

Na vrh Go down
 
Povratak u formu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Moda i ljepota-
Idi na: