Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 knjige u elektronskom formatu (e-books)

Go down 
+2
Luna
imancica
6 posters
AutorPoruka
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyMon Mar 17, 2008 5:03 pm

Ko je zaintreresiran na linku ispod može naći mnogo knjiga

http://www.4shared.com/dir/5299702/98b4fe7d/sharing.html
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 12:48 am

imam i ja par knjiga u pdf formatu

ko bude htio nek vice da mu posaljem (vezano za bebe i trudnocu)

Your babys first year
Mayo clinic - Guide to a healthy pregnancy
The no cry sleep solution
Sign with your baby

i naravno imam ih jos, od recepata itd.
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 12:42 pm

evo ja se prijavljujem da mi saljete sve moguce knjige na mail. ovisnik sam o citanju iako mi je ova "ekranska" varijanta losija, ne bjezim od nje Smile
Na vrh Go down
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 12:54 pm

Imam jos nekoliko linkova i dosta knjiga ali ne znam kakvi su vam ukusi i želje, pa ako neko ima neku posebnu želju a ja je mogu ispuniti (mislim za knjigom) samo kažite.
Ako još neko ima nekih knjiga bilo bi jako lijepo da to podjeli sa nama. Smile
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 1:33 pm

prije djeteta sam bukvalno gutala knjige. u trolejbusu, kuci, gdje god sam imala minutu vremena citala sam knjigu. a sad imam jednu po samom pocetku veoma dobru knjigu (carica, shen sa) i nikako da nadjem neko vrijeme za citanje.

tako da sta god ponudis, ja prihvatam objerucek Smile kako sam ja samo skromna... a ja nemam nikakvih knjiga u elektronskom obliku iako bi ih rado podijelila sa vama. ali mozda mogu pomoci sa necim drugim, samo recite Smile
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 1:55 pm

imancice ovaj link je jako spor, je li to uobicajeno ili je do mene?
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 3:15 pm

ja sam totalno zakržljala od kako sam počela raditi a posebno sada sa djetetom.
gutam jedino knjige o bebama a sva ostala literatura je na stand by-ju

jedino kad odem na more pročitam nešto...

užas... Sad
Na vrh Go down
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 4:36 pm

@jale istina je da je link jako spor, Sad upravo sam probala (a ja sam na jako brzoj Laughing konekciji), pa morate biti strpljive . jedino mozda šta bih mogla je da skinem spisak knjiga koje imaju u tom dir pa da vidite sta vas zanima pa onada da ja skidam (eh što ga sad ja zakomplikovah)
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 4:52 pm

I ja sam pravo slaba sa vremenom za citanje knjiga... Trenutno čitam "Vaše kompetentno dijete" i super je interesantna knjiga, mislim da se može mnogo toga naučiti iz nje. Najčešće čitam knjige tipa ove pa bi bilo super kad bi mi Luna poslala The no cry sleep solution
Sign with your baby
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 4:53 pm

Imancica, skinula sam Jamie Olivera Smile super je, volim njegove specijalitete njam njam (sad nesto kontam trebala bih promijeniti nick u "poguzija")
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Mar 18, 2008 7:15 pm

otvori se meni bez problema ova prva strana ali bilo kakav download ne fercera Smile tj ja nemam bas strpljenja.
pokusacu opet veceras kasnije kad se smiri ovaj snijeg pretpostavljam da je malo i do toga. a i ja imam brzu konekciju ali mislim da je do opterecenja servera
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyWed Mar 19, 2008 1:03 am

uspjela Wink skinula par da vidim kako mi ide obzirom na slobodno vrijeme Smile
a meni saljite na mail sve sto imate o bebama a sad me trenutno najvise interesuje pocetak ishrane cvrstom hranom i slicne teme.
3xmama i suncica su super pomogle na pdf-u prehrana djeteta ali eto uvijek treba procitati jos nesto Very Happy
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyWed Mar 19, 2008 2:02 am

Dida (citat):
I ja sam pravo slaba sa vremenom za citanje knjiga... Trenutno čitam "Vaše kompetentno dijete" i super je interesantna knjiga, mislim da se može mnogo toga naučiti iz nje. Najčešće čitam knjige tipa ove pa bi bilo super kad bi mi Luna poslala The no cry sleep solution
Sign with your baby

saljem

sto se tice drugih knjiga imam isto recepte njami njami
dosta psihologije, psihijatrije, al ne znam jel to zelite??
Od popularne psihologije: Buzan - koristite obje hemisfere mozga, brzo citanje, mape uma (sve 3 ja imam i u papirnatom izdanju al ovako brze nadjem sta mi treba)
Otrovni roditelji
dijete zvano "ono" - istinita prica djecaka kojeg je mama zlostavljala...

Sto se tice ovog Buzana, ja sam bas neki dan pitala koliko su knjige 25, 30, 35 KM (ja se ne sjecam da sam ih bas toliko platila knjige u elektronskom formatu (e-books) 617770 )

i pravo puno knjiga al bih se sad trebala zaroviti...

Jale, ja tebi to mogu sprziti zajedno sa onim DVD kad se budemo vidjele, samo m ireci sta hoces da ne skidas ako ja imam...
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyWed Mar 19, 2008 11:52 am

hocu hocu, javim ti onda sta me interesuje Smile
ma ti si nase zlato pusa
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyWed Mar 19, 2008 9:15 pm

Luna, hvala dobila sam The no cry sleep solution ali i Guide to a healthy pregnancy pa se zabrinuh da nisi sta predvidjela, da ti nije tetka vidovita dzemila i saradnici beba
Na vrh Go down
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyThu Mar 20, 2008 10:09 am

Joj Luna i ja bih ako može neke knjige
Buzan - koristite obje hemisfere mozga, brzo citanje, mape uma
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyThu Mar 20, 2008 11:45 am

Lunice draga (vidis kako sam umilna kad mi nesto treba flower ), posalji i meni Buzana, pliiiz! Ja sam mislila pricekati sajam u aprilu pa kupiti . Inace, neki moji poznanici zavrsili su kurs brzog citanja, imaju pozitivna iskustva. Mislim da kosta skoro 500 KM, ali valjda im se isplatilo. Djeluje mi bas privlacno mogucnost brzeg citanja, sa razumijevanjem, naravno. Kazu da se na slicnom principu organizuju (ne znam bas da li i kod nas) kursevi brzog ucenja stranih jezika. To bih bas voljela! bounce
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyThu Mar 20, 2008 1:47 pm

voljela bi i ja saznati nesto vise o tom Buzanu, mozda mi pomogne da zavrsim fakultet geek
bez zezancije, stvarno bi voljela to procitati, brzo Very Happy
Na vrh Go down
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: još jedan link sa mnoogo knjiga   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyFri Mar 21, 2008 10:38 am

Na vrh Go down
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyFri Mar 21, 2008 10:40 am

@Luna ako može pliizz ja bih tako rado one knjige bounce study
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyFri Mar 21, 2008 1:08 pm

imanciceeee hvalaaaaaaa
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyFri Mar 21, 2008 4:29 pm

hvala i od mene. Imancice imas 5 knjiga od Toni Buzana na linku koji si nam poslala ja vec skidam tri knjige Very Happy
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Apr 22, 2008 1:53 am

pravi sam seljak, nisam vidjela da ste pisale ovdje pa vam nisam ni poslala knjige.
odoh se ubiti
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) EmptyTue Apr 22, 2008 9:06 am

@Luna ko ceka taj, doceka.

Za sve ostale da neko nema knjige o odgoju djece, kao npr:

Jasper Jull "Ovo sam ja! Tko si ti?"
Jasper Jull "znati reci "ne" mirne savjesti"
Jasper Jull "Vaše kompetentno dijete"
Na vrh Go down
Sponsored content





knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: knjige u elektronskom formatu (e-books)   knjige u elektronskom formatu (e-books) Empty

Na vrh Go down
 
knjige u elektronskom formatu (e-books)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sajam knjige Sarajevo

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Knjige i filmovi-
Idi na: