Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 kakvu hranu volite?

Go down 
+4
Srdjan Pavlovic
itsme
lejla
jale
8 posters
AutorPoruka
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyThu Apr 03, 2008 12:19 pm

Da li volite svu hranu ili ste vise ljubitelj slatke/slane hrane?
Sta vas cini sretnim?
Ja bas volim da jedem a ponekad i da kuham, ali ne bih se mogla odluciti da li vise volim slatku ili slanu hranu?
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyThu Apr 03, 2008 6:52 pm

Definitivno slana hrana. Volim laganu hranu, Tajlandska kuhinja je super jer koriste puno mlijeko od kokosa Smile a i nemaju masnoce, sve riza i ostale lagane stvari Muz voli jaku hranu kao pite, meso, pavlaka i te stvari, ali snalazimo se nekako sa tim razlikama, on jadnik ostane gladan kad je po mom, a ja se ubijem od masnoce kad jedemo po njegovom Smile kompromis, sta ces... jocolor
Na vrh Go down
itsme

itsme


Broj komentara : 63
Mjesto : prokleta je Amerika
Registration date : 2008-02-21

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyThu Apr 03, 2008 7:01 pm

Hm..
Ja obozavam Indijsku kuhinju, ali bez cokolade i sladoleda ne bi mogla zivjeti.
Na vrh Go down
Srdjan Pavlovic

Srdjan Pavlovic


Broj komentara : 41
Age : 45
Mjesto : Vojvodina
Registration date : 2008-02-23

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyThu Apr 03, 2008 7:25 pm

Ja volim picu i koka-kolu. Simple as that. Wink
Na vrh Go down
http://www.defektologija.net/phpBB2
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyThu Apr 03, 2008 9:20 pm

Kernel, tvoja crijeva mora da placu od muke hahaha. Ljubav za picom razumijem jer je ja stvarno volim Smile

Itsme - samo sam u jednom restoranu probala pravo dobru indijsku hranu. Onda smo probali naci dobar restoran ovde u gradu gdje zivimo, i bez obzira sto je to bio skuplji restoran nisam bila zadovoljna sa curry, nekako je sve imalo neki dull ukus... Cekam da odemo na izlet u taj drugi grad i opet jedemo dobru indijsku hranu njam Smile Volim njihove samosas ko nista Smile
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyThu Apr 03, 2008 9:26 pm

evo još jedan ljubitelj indijske hrane....mada ja volim i arapsku i tursku kuhinju.
ma ja volim sve, samo da se jede i da ja ne spremam Smile
Na vrh Go down
itsme

itsme


Broj komentara : 63
Mjesto : prokleta je Amerika
Registration date : 2008-02-21

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyThu Apr 03, 2008 10:56 pm

Citat :
ma ja volim sve, samo da se jede i da ja ne spremam

Ha-ha, ista sam ti takva!! hi 5
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyTue Apr 08, 2008 11:04 am

Ja volim da jedem, a mrzim kuhati!!! Meni kuha teta koja cuva djecaka dok sam ja na poslu. On spava 2 sata dnevno i mislim da nije pretjerano od mene sto je zamolim da nesto skuha u tom periodu. Trudim se da to bude zdrava varijanta ishrane, da makar za taj zajednicki rucak pojedemo supu, varivo, meso, salatu, jogurt, i da se djeca naviknu i na razne vrste povrca...Volim bosansku kuhinju, ali nista puno masno. Nekada ja napravim i neko tursko i arapsko jelo ili prilog. Indijska i kineska su mi totalna nepoznanica...
Ipak, veoma cesto odemo navece na pizzu... uzdravlje Laughing
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyThu Apr 17, 2008 6:22 pm

ja obozavam eksperimentisati s jelima, i uvijek kuham i probam neku novu kuhinju.
Volim indijsku, meksicku, tajlandsku, madzarsku... nikad ne pravim isto jelo i pravi sam ovisnik o knjigama sa receptima. to sam naslijedila od mame koja isto jako voli kuhati.
volim zacinjenu hranu, sto se nekad ne moze reci za moje goste hahah
i da, uvijek pravim neki kolac, poslasticu, jednostavno se zarovim po knjigama ili po internetu i pravim - volim te izazove Smile

u subotu sam pravila meksicku tortu sa 7 cokolada, nema brasna, bas je bila super. sljedece jutro nije docekala
jupi
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptyFri Apr 18, 2008 7:52 pm

Ja sam više za slanu hranu i jako volim experimentisati i probati neku novu hranu. Volim i dosta čudne kombinacije, slatko - slano na šta moj MM vrti očima u nevjerici šta sve stavljam u sebe Rolling Eyes
Nego, Luna piši recept te tortice pa da probamo, ipak čokolade su u pitanju Smile
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? EmptySat Apr 19, 2008 10:40 pm

jutros sam htjela malenoj napraviti neki drugaciji obrok i nadjem ovo na coolinarki

http://www.coolinarika.com/recept/zobene-pahuljice-s-jabukama

posto malena jos uvijek ne jede zobene pahuljice zbog glutena ja ovo isto napravim sa rizinim pahuljicama i rizinim mlijekom te kruskama i ljudi, to je tako ukusno da ja nisam mogla da prestanem jesti ono sto je ostalo iza nje.

Toplo preporucujem kao dorucak svima, osim sto je zdravo uz to je i dosta sito ..ma pravi dorucak za radni narod. A brzo se napravi.
Na vrh Go down
Sponsored content





kakvu hranu volite? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kakvu hranu volite?   kakvu hranu volite? Empty

Na vrh Go down
 
kakvu hranu volite?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Kuhanje i recepti-
Idi na: