Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Strasni CeLuLit...

Go down 
+3
lejla
3xmama
jale
7 posters
AutorPoruka
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptyThu Apr 03, 2008 12:22 pm

Ne znam za vas ali se od prije trudnoce borim sa istim. Probala sam sve verzije krema i maza ali ucinak je slab. Pokusala sam i da unosim vise tecnosti, ne vidim neki ucinak.
Iskusavala sam i pricu o celeru pa sam ga jela dosta, nema nekog ucinka...

Ima li jos neko problem sa ovim napasnikom ili sam jedina scratch
Na vrh Go down
3xmama

3xmama


Broj komentara : 33
Age : 50
Registration date : 2008-02-21

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptyThu Apr 03, 2008 1:52 pm

ko da smo sestre po tom pitanju Smile
jos zamisli 3 trudnoce affraid
meni se cini da bi moj celulit mogo da se samo odstrani tj odstruze nozem Wink Laughing
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptyThu Apr 03, 2008 6:48 pm

Celulit su suvisne naslage, fatite se trcanja obadvije! Nista nemoze izgoriti salo kao misic, a misic se najbolje gradi trcanjem. Uostalom trcanje je idealno za zene jer im cijelo tijelo radi, stomacni misici, guza, i slicno. Smile
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptyThu Apr 03, 2008 9:24 pm

ja sam se čini mi se pomirila da imam celulit i da ću ga imati zauvijek.
ne brigam više o tome kao nekad
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptyTue Apr 08, 2008 10:44 am

Drage moje mamice, sve zene koje poznajete sigurno imaju celulit! Nemaju ga, samo one curice sa reklama, koje niti sta jedu niti piju, niti radjaju bebe, ne rade nista drugo osim sto paze da ne dobiju celulit! A strasna istina je da su neke od nas "zagazile" u cetvrtu deceniju zivota lol!
Moja kozmeticarka kod koje idem na "cerupanje", tj. depilaciju, kaze da bi moj celulit mogla rijesiti nakon par tretmana. Cisto sumnjam! Naime, ja puno sjedim (na poslu), slabo pijem vodu, vjezbam-nikako, trcim-samo ujutru za tramvajem, masiram noge i guzu -nikad (ups Laughing ) Sta onda da ocekujem! Da dodje neko sa carobnim stapicem i podari mi tijelo "gud baj celulitu", zube "plidenta vajt", kosu " zato su svi muskarci u tvom redu".
Ali, imam ja tajni plan-nakon poroda, kad se malo dozovem, obavezno krenuti par puta mjesecno na plivanje i aerobik, taebo ili kako se vec zove. study Javit cu vam ako upali!
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptyTue Apr 08, 2008 7:03 pm

kikiriki to ti je super plan. A vodu moras piti obavezno! pogotovo sad kad si trudna zbog povecane kolicine krvi (40% vise nego obicno). Dvije litre dnevno! Nemoj da ja ganjam. Smile
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptyWed Apr 09, 2008 10:21 am

moj prijatelj koji je se bavi korektivnom gimnastikom je stalno govorio da su kod celulita presudna tri faktora:
vezbanje (narocito trcanje)
velike kolicine tecnosti
genetika
i nije bas polagao mnogo nade u "mackanja"...
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptySun Apr 27, 2008 4:48 am

ma kakvo mazanje!!!
trcanje kao sto lejla rece.
dosta tecnosti.
pripaziti na ishranu i onda hajmo udrite po vjezbama.
ja vec duze vrijeme vjezbam yogu i zaista vidim super ucinke.
ja naime nemam nikakav celulit, ni strije, mrsava pa otkud mi, ali za tjelesno drzanje vjezbe su zakon, da ne pricam, prilikom pojedinih asana koliko se bolje osjecam, pogotovo zbog srca i metabolizma.
od mog najjjboljeg prijatelja mama je ucitelj yoge, ko god bude htio, ja mogu pitati moju dragu tetu D. da vam pokaze par vjezbica za bedra i stomacic, mada vam ih ja mogu pokazati, ali ipak je ona iskusnija.....
yoga nije dosadna, yoga je zaista jako energicna, i ko nikad nije probao yogu ne zna o cemu pricam, a ko jeste, taj yogu nikad nece napustiti.

Celulit nije strasan, vi ste pametnije od njega i idite tom logikom da ste samo vi gospodari svoga tijela (o boze sad vec zvucim kao kakav yogi teski haha haha )
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptySun Aug 24, 2008 10:18 pm

koliko brzo nakon porodjaja bih smela poceti sa trcanjem?
ja se nakon 7 ned dobro osecam, ali ne znam da li taj napor moze uticati na dojenje...
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... EmptyMon Aug 25, 2008 11:09 pm

Hey Coka,

Ako si vec isla na 6-nedeljni pregled i ljekar je rekao da si u redu dole, tj. zaraslo je sve, mozes poceti lagano sa hodanjem, pa se polako uvedi u trcanje.

Vjezbe nisu problem nego dijeta poslije poroda, ali sam citala da i sa vjezbama treba poceti lagano jer tijelo ipak tek sto se vratilo na "svoje staro" pa da nebi nesto pretjerala. Sad je super vrijeme za setanje svakako!
Na vrh Go down
Sponsored content





Strasni CeLuLit... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Strasni CeLuLit...   Strasni CeLuLit... Empty

Na vrh Go down
 
Strasni CeLuLit...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: ZDRAVLJE :: Zdravlje odraslih-
Idi na: