Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI

Go down 
+15
EU mama
Dida
kikiriki
3xmama
Srdjan Pavlovic
lejla
mary
Ja
itsme
bince
imancica
suncica
jale
emica
Luna
19 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyMon Feb 18, 2008 1:26 am

Drage mame i bebe,

dobrodošli na forum namijenjen mamama i bebama.
Nadam se da će ovo postati mjesto gdje ćemo naučiti nešto novo, gdje ćemo se savjetovati i informisati.

Naravno, usput se i dobro zabaviti!
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
emica




Broj komentara : 1
Registration date : 2008-02-18

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyMon Feb 18, 2008 2:24 am

Ja jos nisam mama (nedavno missed) ali nadam se da cu to uskoro biti.
Puno pozdrava iz Njemacke
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyWed Feb 20, 2008 7:40 pm

presretna sam sto ce jos jedan izvor informacija biti dostupan bosanskohercegovackim trudnicama, majkama i onima koje to zele postati, kao i tatama koji se edukuju Very Happy

puno pozdrava iz sarajeva
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyWed Feb 20, 2008 10:20 pm

došla sam po preporuci! puno sreće i dobrih komentara želim svima nama u ovom novom forumu za mame i one koje će to tek postati! Very Happy
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 21, 2008 2:13 am

Cure hvala vam puno.
Ja prije svega moram objaniti zbog cega sam i pokrenula ovakav forum.
Naime, nedavno sam se javila Rodama.
I pitala ih jel se misle siriti i na nase prostore, nazalost ne misle.
Kako ja ubrzo planiram imati djecu, a usput imam jako puno znanja o djeci (s fakulteta) ali to je nazalost samo teorijsko, a manje prakticno, odlucih da pokrenem i ovo cudo od foruma.
Svjesna sam ja da mozda nece biti dovoljno posjecen, da ce mozda i biti ugasen, ali hey ja sam pokusala.
Takodjer znam da imaju cak 2 foruma na ovim prostorima, ali ja nemam namjeru pricati iz supljeg u prazno makar na ovom forumu, vec mi je zaista cilj i da nesto naucim.
Evo, danas sam naucila da se ogrlica od jantara moze stavljati bebama i da zapravo kod mnogih beba ima povoljne ucinke dok im rastu zubici.
Neprocjenjiva informacija, pogotovo zato sto je ta malena bebara do jucer balila a danas nista. Danas nije bila placljiva, i cini se da djeluje!!!
Eto zbog tih sitnica, malenih ali vrijednih stvari sam pokrenula forum, da bez straha od bilo kakvih predrasuda (sto se dogadjalo na jednom forumu), ruznog i cak uvredljivog ponasanja pojedinih clanica, mozemo na ovom forumu iznijeti svoje misljenje bez da se iko napada.

Obozavam djecu i vec duze vrijeme radim s njima.
Nevjerovatno je koliko sam naucila od njih.
Ali jos jedan izvor informacija, takodjer neporcjenjivih jesu MAME!!!
i zato mame moje drage (ili one koje ce to tek biti) dobro mi dosle na ovaj forum i nadam se da ce zazivjeti i da cemo se lijepo druziti.
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 21, 2008 1:12 pm

luna, zajednickim snagama cemo se truditi da ovaj forum postane najpopularniji i najveci izvor informacija za nase bh mame Very Happy

ocekujemo nove clanove Smile
Na vrh Go down
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: RE: dobrodošli na forum   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 21, 2008 3:12 pm

Evo da Vas i ja pozdravim. Ja jesam mama jedne prekrasene 3,5 godišnjakinje i svaki dan nešto novo naučim, nešto šetajući po forumima a nešto u svojoj kući. Drago mi je što će mo se družiti i djeliti iskustva. flower Very Happy
Na vrh Go down
bince

bince


Broj komentara : 41
Age : 41
Registration date : 2008-02-21

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 21, 2008 3:21 pm

E cao.
Ja jos nisam mama ali za 4 meseci cu postati.
Nadam se lepom druzenju sa vama.
Pozdrav!
Na vrh Go down
itsme

itsme


Broj komentara : 63
Mjesto : prokleta je Amerika
Registration date : 2008-02-21

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 21, 2008 7:30 pm

Svaka cast na pokretanju foruma. Meni je super to sto ti hoces da podijelis svoje ideje i znanja.
Jedna stvar mi je malo zasmetala u startu, to sto kazes
Citat :
Takodjer znam da imaju cak 2 foruma na ovim prostorima, ali ja nemam namjeru pricati iz supljeg u prazno makar na ovom forumu, vec mi je zaista cilj i da nesto naucim.
Znam, to je tvoje misljenje i imas pravo na njega, ali meni to nekako bezveze, blacenje drugih i to odmah na pocetku.
Ti mora da si svjesna da forum nije isto sto i website. Na forumu nisi ti ta koje diktira direkciju u kojoj ce se tema razvijati, nego su to clanovi foruma (jedino ako budes brisala komentare mozes imati potpunu kontrolu). Ako si zaista htjela da obrazujes druge i mislis da imas sta da kazes, onda si trebala napraviti website ili web portal i posvetiti ga svom znanju. Shvati ovo kao dobronamjernu kritiku.
Na vrh Go down
Ja




Broj komentara : 2
Registration date : 2008-02-21

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 21, 2008 8:08 pm

Neka moj prvi post bude potpis ovog iznad.

flower
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 21, 2008 8:40 pm

Dobrodosle i malo obajsnjenje.
Nisam ja ovdje dosla uciti druge, nego uciti od drugih.
Svako ima pravo biti clan foruma koji mu se vise svidja i na kojem ce naci upravo one informacije koje mu trebaju.
Nisam nikoga blatila, sto se tice ringeraje meni je to jedna prekrasna ideja i podrzavam ga 10000% i smatram da je na ovim prostorima to najkvalitetniji portal.
Kad sam rekla da cemo se truditi SVI da na ovom forumu ne pricamo iz supljeg u prazno, pod tim sam podrazumijevala najvise ovo: necemo nase dragocjeno vrijeme koristiti na svadje, provokacije, nego cemo se svi zajedno potruditi da sto vise naseg znanja prenesemo jedna drugoj. Znaci, pogresno ste shvatile moju recenicu, tj. nisam ni pomislila da se na drugim forumima tako nesto radi (mozda se i radi) ali mi oni nisu mjerilo za moj rad i ono sto sam ja zamislila.
Sto se tice kontrole, ja niti ne zelim da je imam, uvijek sam za to da svako treba da se izrazava onako kako on to najbolje zna i zeli, naravno vrijedjanje i provokacije nisu dopustene ni na jednom forumu.

Kako u susjednoj nam drzavi imamo vise portala i foruma, tako svako za sebe nadje svoj maleni kutak u kojem se najbolje osjeca.
Ja se iskreno nadam da sam sad pojasnila ono sto sam mislila u prvom postu.

A sto se tice website-a, i to ce doci jednog dana, ko zna Wink
Ovaj forum tek uci hodati.

Lijep pozdrav svima
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 21, 2008 9:39 pm

Luna (citat):
necemo nase dragocjeno vrijeme koristiti na svadje, provokacije, nego cemo se svi zajedno potruditi da sto vise naseg znanja prenesemo jedna drugoj.

pošteno sunny Very Happy
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyFri Feb 22, 2008 1:15 am

Ma skontala sam ja zbog cega je doslo do nesporazuma.
U jednoj recenici sam spomenula i 2 foruma i to iz "supljeg u prazno".
A zaista mi ni na kraj pameti nije bilo da bi se to tako moglo shvatiti.
Posto smo to sad lijepo rijesili, hajmo se baciti na pametnije stvari
Wink
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyFri Feb 22, 2008 1:51 am

Jedna obavijest, moj jako dragi prijatelj koji je inace DEFEKTOLOG moze vam pomoci ako budete imali nekih pitanja i problema.
njegov nick je Kernel-1
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
mary

mary


Broj komentara : 12
Age : 44
Registration date : 2008-02-22

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyFri Feb 22, 2008 8:15 pm

Pozdrav svima! flower
Javljam se iz Hrvatske i smatram da bez obzira koliko ovakvih i sličnih foruma ima da će ovaj biti svakako dobrodošao za sve mame i trudnice!
Ja sam trudnica u 30.tjednu trudnoće i silno se veselim druženju s vama i razmjenu raznih iskustava i znam da će biti poučno i zabavno! sunny
Pozdravljam ovu ideju moderatorice i uvjerena sam da će ovaj forum ne samo zaživjeti već super funkcionirati!
beba
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptySat Feb 23, 2008 2:11 am

itsme (citat):
Svaka cast na pokretanju foruma. Meni je super to sto ti hoces da podijelis svoje ideje i znanja.
Jedna stvar mi je malo zasmetala u startu, to sto kazes
Citat :
Takodjer znam da imaju cak 2 foruma na ovim prostorima, ali ja nemam namjeru pricati iz supljeg u prazno makar na ovom forumu, vec mi je zaista cilj i da nesto naucim.
Znam, to je tvoje misljenje i imas pravo na njega, ali meni to nekako bezveze, blacenje drugih i to odmah na pocetku.
Ti mora da si svjesna da forum nije isto sto i website. Na forumu nisi ti ta koje diktira direkciju u kojoj ce se tema razvijati, nego su to clanovi foruma (jedino ako budes brisala komentare mozes imati potpunu kontrolu). Ako si zaista htjela da obrazujes druge i mislis da imas sta da kazes, onda si trebala napraviti website ili web portal i posvetiti ga svom znanju. Shvati ovo kao dobronamjernu kritiku.

Mora da si Bosanka cim trazis dlaku u jajetu.. GOD, moze li jedan Bosanski dan proci bez bespotrebne kritike? Nemogu se suzdrzati. Ocigledno je sta Admin ovog bloga zeli uraditi sa ovim forumom. Ona ne blati nikoga, ali ja cu sad blatiti nesto... TO STO NISTA KONKRETNO, OPSIRNO I KORISNO NEMA ZA TRUDNICE NA NASEM JEZIKU NA INTERNETU.
Na vrh Go down
Srdjan Pavlovic

Srdjan Pavlovic


Broj komentara : 41
Age : 45
Mjesto : Vojvodina
Registration date : 2008-02-23

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptySat Feb 23, 2008 5:44 am

Pozdrav svima!

@Luna - koleginice drago mi je da imas zelju da pokusas ovako nesto u sopstvenoj reziji i zelim ti uspeha
u daljem radu. Ovaj Forum jeste TVOJ jer si ti dosla na ideju da ga osnujes i imas puno PRAVO da ga uredjujes
kako hoces i USMERAVAS u kom pravcu zelis. Naravno da Administratori i moderatori moraju da vode svaki
Forum, a brisanje nekih postova, zakljucavanje tema, komentari moderatora, itd., je normalna stvar u
uredjivanju foruma, jer bez obzira na politiku slobodne razmene misljenja, uvek postoje komentari koji su na
neki nacin neprikladni i nisu u skladu i duhu onoga sto je onaj ko je kreirao forum zamislio (uvrede, skretanja
sa teme pitanja, itd, da ne nabrajam).
Ukoliko se nekome ne svidja kako uredjujes ili imas nameru da uredjujes SVOJ Forum, to je njegova licna
stvar i svako ce ucestvovati na onom forumu na kome se dobro oseca i gde moze najbolje da se iskaze.
Zato uredjuj forum onako kako ti mislis da treba, a ja sam siguran da ces ti to dobro raditi.


Citat: "...Na forumu nisi ti ta koje diktira direkciju u kojoj ce se tema razvijati, nego su to clanovi foruma (jedino ako budes brisala komentare mozes imati potpunu kontrolu). Ako si zaista htjela da obrazujes druge i mislis da imas sta da kazes, onda si trebala napraviti website ili web portal i posvetiti ga svom znanju."


Ne bih se sa ovim slozio u potpunosti. Brisanje nekih postova ne znaci "potpunu kontrolu" kako ste to
nazvali, vec prosto spada u jedan od nacina uredjivanja foruma i to je sasvim normalno, a odredjen stepen
kontrole MORA da postoji i to je ono o cemu odlucuje onaj ili oni koji vode forum.
Taj stepen kontrole je vrlo suptilna stvar i dobar moderator ce uvek znati gde je grancia izmedju razmene
misljenja i neceg sto to svakako nije. Pokusajte na bilo kom ozbiljnom forumu staviti post koji nije u skladu sa politikom foruma i taj ce post biti obrisan ili cete biti upozoreni.
Nemojte unapred osudjivati ovako dobar pokusaj, imputiranjem koleginici da zeli "druge da obrazuje", ne vidim povoda ovde za ovakav komentar a ako ste se vi prepoznali u frazi "suplje u prazno", onda se
valjda trebate zapitati zasto je to tako.


Pozdrav, Srdjan,
Luna samo napred!
Na vrh Go down
http://www.defektologija.net/phpBB2
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptySat Feb 23, 2008 11:06 am

to rece moj prijatelj defektolog Smile
njega mozete pitati ako vas nesto interesuje, a ti Srdjane molim te da nam postas onih tvojih super korisnih tekstova i savjeta!!!
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
itsme

itsme


Broj komentara : 63
Mjesto : prokleta je Amerika
Registration date : 2008-02-21

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptySun Feb 24, 2008 11:33 pm

[qoute] Mora da si Bosanka cim trazis dlaku u jajetu [/qoute]
Obviously...i time se dicim!

Ja nisam osudila otvaranje ovog foruma, naprotiv na samom pocetku svog posta sam rekla: "Svaka cast na pokretanju foruma. Meni je super to sto ti hoces da podijelis svoje ideje i znanja."
Na vrh Go down
3xmama

3xmama


Broj komentara : 33
Age : 50
Registration date : 2008-02-21

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyMon Feb 25, 2008 5:23 pm

kao prvo da pozdravim sve clanove ovog foruma i nadam se da i mene primate u svoje drustvo Smile
imam 35 god i mama sam 3 krasne djece Wink Smile
inace sam iz sarajeva i nadam se lijepom druzenju s vama Smile
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyTue Feb 26, 2008 2:36 pm

Pozdrav za sve trudnice, mame i one koje zele to postati!
Ja sam iz Sarajeva, imam 31 godinu, dva djecaka, ovo mi je treca trudnoca, trenutno 21. sedmica, termin poroda 2.juli 2008.
Nadam se da cemo se lijepo druziti flower
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyTue Feb 26, 2008 4:50 pm

dobro nam dosla kikiriki, i bas mi je drago da nam je tako brojna porodica na forumu Very Happy

da li nam u julu stize maleni djecak ili ces braću obradovati sa sekicom? flower
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 28, 2008 1:58 pm

Luna, hvala na dobrodoslici... Ne znamo jos da li je djecak ili djevojcica. Na proslom ultrazvuku nije se vidjelo. Inace, ja nisam pristalica pretjeranih odlazaka doktorima niti ginekolozima, a pogotovo ne ultrazvuka svaki mjesec. Nekako mi je dovoljno da su mi nalazi u redu, da vodim racuna o prehrani, da se dovoljno krecem, ali i odmaram... Za sada se dobro osjecam i "cujem" s bebom vise puta dnevno... Very Happy
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptyThu Feb 28, 2008 2:00 pm

kikiriki cestitam i zelim ti lijepu trudnocu.

a kontrole trebas praviti svake 4 sedmice barem ctg i nalaze a uzv ako ne zelis ne moras svaki put ali barem svaki drugi put. ipak treba pratiti razvoj bebe i kolicinu plodove vode.

ali ti to siguna sam dobro znas jer ti je ovo treca bebara po redu, svaka ti cast!!!!

ljubav2
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI EmptySat Mar 01, 2008 12:12 am

Pozdrav svima.. Moram priznati da se polako "navlacim" na ovaj forum i da mi je jako drago sto je pokrenut. Imam 32 godine i curicu od 8 mjeseci sa kojom svakodnevno ucim nesto novo a vjerujem da cu i mnogo toga nauciti razmjenjujuci iskustva sa vama.
Na vrh Go down
Sponsored content





DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI   DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI Empty

Na vrh Go down
 
DOBRODOŠLI NA FORUM MALIŠANI
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Forum koji nam treba
» Stvarno je forum postao inertan...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: PORODICA I BRAK :: Sve o nama-
Idi na: