Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!!   Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! EmptyTue Apr 22, 2008 11:59 am

Ne znam da li je za ovaj problem u ovom uzradstu nadlezan neko od ovih defektologa (Kernel1, Coka...)
Naime, moj stariji sin ima 4 godine, a jos uvijek se cesto upiski preko noci. Ne svaku noc, ali desava se...Trazila sam ja savjete na sve strane, kazu da je to normalno, do 5 godina, da ce proci, da ne treba dijete zbog toga kaznjavati, da mu treba samo blago skrenuti paznju. Dogovorimo se mi svaku noc da ce se on probuditi kad mu se bude islo u wc, ali, nista od toga. A mene to bas nervira!!! I jos, on moze tako mokar do vrata prespavati cijelu noc, da se ne probudi, ne smeta mu uopste!!! affraid
Brine me to sto su i djeca nekih mojih poznanica nastavila sa tom "praksom" i u osnovnoj skoli. Neeee! Meni je to uzas! Jedino sto povezuje svu tu djecu je to sto su djecaci i sto su duuugo koristili pampers pelene. scratch
Ima i neko slican problem i rjesenje za njega bounce
Na vrh Go down
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!!   Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! EmptyTue Apr 22, 2008 12:08 pm

Mojoj djevojcici je 3,5 i znalo joj se desiti mozda 1-2 puta ali samo ako je prije spavanja pila puno tecnosti. Ne znam sta bih ti rekla nezgodno je koliko za tebe toliko i za njega u mokrom da lezi. Nemam pravog savjeta ali mislim da ce to ostati i dalje neki problem.
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!!   Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! EmptyTue Apr 22, 2008 12:14 pm

Ma, da, ogranicimo mi njemu unos tecnosti par sati prije spavanja, ali, opet se ponavlja isto. Vise sam postala No zbog toga!!! Sve mislim, mozda dijete ima nekih psihickih problema, neke traume za koje mi ne znamo, ali, on je toliko otvoren da bi sigurno rekao da ga nesto muci...I cim dodje iz vrtica spreman za podnosenje izvjestaja: s kim se lijepo druzio, s kim se potukao, koja djevojcica se osisala Very Happy Valjda ce proci...
Na vrh Go down
bince

bince


Broj komentara : 41
Age : 41
Registration date : 2008-02-21

Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!!   Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! EmptyTue Apr 22, 2008 1:58 pm

Nemam nikakav savet da ti dam,ali se nadam da ce to brzo proci mozda je samo neka faza.
laola laola laola da sve bude kako treba!
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!!   Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! EmptyWed Apr 23, 2008 10:30 pm

takodjer nemam neki savjet osim da ti kazem da u DMu ima kupiti gacice za odvikavanje od pelena i da mu ih mozda mozes njih navecer oblaciti da nemas nered ujutro Smile
moji poznanici svoju djecu bude po noci i "ispisavaju" dva puta, oko 12-1 ujutro i oko 5 ujutro. Jedno je tek napunilo 4 a jedno ima 5 godina.
Na vrh Go down
Sponsored content





Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!!   Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!! Empty

Na vrh Go down
 
Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» imamo problem sa kakanjem

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: DJECA :: 3 - 7 god.-
Idi na: