Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 imamo problem sa kakanjem

Go down 
5 posters
AutorPoruka
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

imamo problem sa kakanjem Empty
KomentarNaslov komentara: imamo problem sa kakanjem   imamo problem sa kakanjem EmptyTue Apr 15, 2008 1:35 am

moja malena ima problem sa kakanjem, tvrda joj je stolica.
cesto se nateze i izbaci mali brabonjcic.
ne dajem joj nista osim bebimila i malo vodice svaki dan.
ima li ko ideju kako rijesiti taj problem?
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

imamo problem sa kakanjem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: imamo problem sa kakanjem   imamo problem sa kakanjem EmptyTue Apr 15, 2008 1:37 am

cini mi se da je ovaj problem nastao odkad si pocela davati bebimil? Trebas ga onda izbaciti ako je to slucaj i praktikovati kamilicu. Naravno mozda se neces sloziti ali problem je ocigledno u crijevima, znaci hrana se mora mjenjati.
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

imamo problem sa kakanjem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: imamo problem sa kakanjem   imamo problem sa kakanjem EmptyTue Apr 15, 2008 11:13 am

I ja mislim da je vjerovatno od bebimila, obično se kod bebača promijeni stolica kada se počne uvoditi neka druga hrana, mlijeko... Možda je ipak bolje da se posavjetuješ sa doktorom, možda ti kaže da promijeniš to adaptirano i uzmeš neko drugo.
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

imamo problem sa kakanjem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: imamo problem sa kakanjem   imamo problem sa kakanjem EmptyTue Apr 15, 2008 3:51 pm

Cini mi se da sam vec jednom poslala ovu poruku...cudno...
Uglavnom, Jale, promijeni hranu i pokusaj bebici svako jutro davati po malo blagog caja od cvjetova kamilice. Mojima je to pomagalo... Wink
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

imamo problem sa kakanjem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: imamo problem sa kakanjem   imamo problem sa kakanjem EmptyTue Apr 15, 2008 11:00 pm

Vecina mama, a i u bolnici, koriste Aptamil.
Promijeni adaptirano i trebalo bi da bude ok.
pusa
Na vrh Go down
Sponsored content





imamo problem sa kakanjem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: imamo problem sa kakanjem   imamo problem sa kakanjem Empty

Na vrh Go down
 
imamo problem sa kakanjem
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Imamo 4 godine, jos uvijek se upiskimo u krevet!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: DJECA :: 0 - 1 god.-
Idi na: