Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 treba nam predah

Go down 
3 posters
AutorPoruka
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

treba nam predah Empty
KomentarNaslov komentara: treba nam predah   treba nam predah EmptyFri May 09, 2008 11:10 am

vec 5 1/5 mjeseci MM i ja nismo imali mali predah od svega. dijete ima prioritet pa smo se malo stavili u stranu.
treba mi vasa pomoc. sve sam proceprkala na stranicama agencija ali ne mogu da nadjem najbolju opciju da se odmorimo od svega bez djeteta preko subote i nedjelje. obzirom da MM radi i subotom doduse skraceno treba mi prijedlog za jedno nocenje.
ne moramo na more, mozemo negdje i blizu samo da ima lijep smjestaj i neki sadrzaj...

ili cemo se zatvoriti u vikendicu a istjerati dijete pred vrata uzdravlje
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

treba nam predah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: treba nam predah   treba nam predah EmptyFri May 09, 2008 8:28 pm

Mi smo proveli vikend na Vlasicu, hotel "SUnce" i sve pohvale za hotel i osoblje. DIvno smo se proveli i opustili, imaju bazen, wellness i divan restorancic za romanticnu veceru pored kamina uz vince i dobru klopu. Iskreno preporucujem.
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

treba nam predah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: treba nam predah   treba nam predah EmptyFri May 09, 2008 9:37 pm

Preporučujem i hotel Pahuljica Vlašić. Sve isto vrijedi kao i za hotel Sunce. Bliža opcija je Brusnica kod Fojnice www.brusnica.ba ili Aquareumal u Fojnici.

Nešto treće ne bi znala.
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

treba nam predah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: treba nam predah   treba nam predah EmptySat May 10, 2008 10:54 am

joj cure hvala vam hvala!!!!
nije mi vlasic ni pao na um... eto ovaj vikend ne mozemo ali slijedeci sigurno...

uh sta bi ja da vas nema ljubav
Na vrh Go down
Sponsored content





treba nam predah Empty
KomentarNaslov komentara: Re: treba nam predah   treba nam predah Empty

Na vrh Go down
 
treba nam predah
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Forum koji nam treba

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Putovanja-
Idi na: