Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 DA LI SAM TRUDNA??

Go down 
+2
Srdjan Pavlovic
hana2008
6 posters
AutorPoruka
hana2008




Broj komentara : 1
Registration date : 2008-10-31

DA LI SAM TRUDNA?? Empty
KomentarNaslov komentara: DA LI SAM TRUDNA??   DA LI SAM TRUDNA?? EmptyFri Oct 31, 2008 1:24 am

Pozdrav svima, trebala bih par odgovora na moja zabrinjavajuca pitanja..
Eh ovako: Prvi put kad sam dobila menstruaciju nikad mi nije bila redovna, a to je bilo prije 6 godina. Prije par mijeseci sam prvi put spavala s momkom i dalje sam bila dobijala, ali kasnila je najvise mjesec-dva. Zadnji put kad sam spavala s momkom(prije 1,5mjeseci) (tacnije oko 20-tog 9 ove godine) i bilo je bez zastite. Momak nije bio siguran da je na vrijeme izvadio iako je svrsio vani(ostala je sigurnost sta ako je malo)? Nakon 5-6 dana dobila sam menstruaciju... Ovaj mjesec mi kasni vec 5 dana, i opet me kopka sta ako je ... ? Nisam osjetila nikakve promjene(povracanje, smanje apetit, deblanje, gubljenje svijesti....)... Pa me interesuje imam li razloga da budem zabrniuta... Da li menstruacija nakon 5-6 dana treba znaciti da je sve ok.,..
P.S. Da li neko zna zasto mi nikad nije bila redovna menstruacija i dok nisam spavala s momkom....
Na vrh Go down
Srdjan Pavlovic

Srdjan Pavlovic


Broj komentara : 41
Age : 45
Mjesto : Vojvodina
Registration date : 2008-02-23

DA LI SAM TRUDNA?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DA LI SAM TRUDNA??   DA LI SAM TRUDNA?? EmptyFri Oct 31, 2008 2:26 am

Pa ako si dobila menstruaciju, onda nisi ostala u drugom stanju.
Takodje treba da znas da ne mora svako krvarenje nuzno biti menstruacija.
Razlozi za neredovnu menstruaciju mogu biti zaista razliciti, savetujem ti da
odes u posetu ginekologu da se pregledas, tako samo mozes biti sigurna o cemu se radi.

Pozdrav.
Na vrh Go down
http://www.defektologija.net/phpBB2
Sandra




Broj komentara : 39
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-10-30

DA LI SAM TRUDNA?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DA LI SAM TRUDNA??   DA LI SAM TRUDNA?? EmptySun Nov 02, 2008 10:06 pm

kao sto kaze Kernel, vjerovatno nisi trudna, ali posjeti ginekologa u svakom slucaju da se konsutujete oko neredovne mece.

mnoge zene imaju neredovan ciklus, ali svakako vodi evidenciju na svom malom kalendarcicu, pa uprati prosjek dana svog ciklusa. A posto si mlada, pretpostavljam, da sam na tvom mjestu koristila bih zastitu ili izbjegavala plodne dane. Osim ako ne zelis da ostanes u drugom stanju ili da nepotrebno dobijes neku spolnu baju... i na kraju krajeva da razbijas glavu sta ti se desava.
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

DA LI SAM TRUDNA?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DA LI SAM TRUDNA??   DA LI SAM TRUDNA?? EmptyFri Nov 07, 2008 7:27 am

Zar nemas kupiti test za trudnocu u prodavnici? Ja nebi mogla spavati razmisljajuci...
Na vrh Go down
bince

bince


Broj komentara : 41
Age : 41
Registration date : 2008-02-21

DA LI SAM TRUDNA?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DA LI SAM TRUDNA??   DA LI SAM TRUDNA?? EmptyTue Jan 06, 2009 6:07 pm

Uzmi test i proveri.Javi nam sta je bilo?
Na vrh Go down
92Maja92




Broj komentara : 1
Registration date : 2010-02-03

DA LI SAM TRUDNA?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DA LI SAM TRUDNA??   DA LI SAM TRUDNA?? EmptyWed Feb 03, 2010 3:41 pm

Cao svima.... Nemam kome da se obratim pa zato pisem ovde....
Nadam se da cu dobiti neke odgovore na moja pitanja....
Ovako: Pre mesec dana sam spavala sa momkom(ne prvi put) i nismo koristili zastitu...
Meni kasni 20 dana i jako sam zabrinuta jer ne znam sta da radim...
Ne mogu da kazem mojim roditeljima jer su jako strogi a ni da odem kod lekara jer zivim u malom mestu i sutra dan bi znalo celo selo.... Pricala sam sa deckom u vezi toga ali on mi je rekao da je pazio i da ne veruje da moze da bude nesto.....
Da li mi mozete reci kakvi su simptomi trudnoce i da li treba da panicim???
Na vrh Go down
Sponsored content





DA LI SAM TRUDNA?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DA LI SAM TRUDNA??   DA LI SAM TRUDNA?? Empty

Na vrh Go down
 
DA LI SAM TRUDNA??
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» da li sam trudna ?
» da li sam trudna ?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: TRUDNOĆA I POROD :: Općenito o trudnoći-
Idi na: