Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 da li sam trudna ?

Go down 
AutorPoruka
JecaV.




Broj komentara : 2
Registration date : 2011-10-12

da li sam trudna ? Empty
KomentarNaslov komentara: da li sam trudna ?   da li sam trudna ? EmptyWed Oct 12, 2011 12:25 pm



Pozdrav svima! peace

Ovo je moje iskustvo koje mi se desilo prije nekoliko mjeseci.

Imam 23 godine i otisla sam kod privatnog ginekologa,jer mi je prvi put. Mislila sam ako je privatnik i ako cu mu "masno" platiti,da ce mi i sve detaljno reci.
Tako je i bilo,na pregledu (vaginalnom i ultrazvucnom) rekao mi je da imam uterus septum see you ( pregradicu) te da cu imati 2-3 spontana pale pale pale ,da bi trebala to odma otkloniti,plus nije mi mogao izvaditi PAPA jer sam imala malu upalu.

Nista mi nije bilo jasno,zacudjeno sam ga gledala i kad je sve zavrsio i krenula kuci,tek sam tad pomislila kako je to on sve olako rekao,kao da je to sve normalno,plus meni je prvi put i bas mi je "PRISJELO" ,mogao je bar lijepo objasniti .... No dobro...

Taj isti ginekolog mi je preporucio Metrozol tablete (2x na dan ) i vaginalete (prije spavanja) 7 dana . Dan za danom kako sam koristila to dvoje,bilo mi je samo gore,metrozol me "opuca" da ne znam ni gdje sam ni sta sam, posto radim,morala sam na bolovanje. Proslo je sve i otisla sam ponovo na kontrolu kod istog gin. i rekao mi je da je se sve pogorsalo dots hmmmmm...??????

Prepisao mi je hrpu tableta,dvoje vaginalete... eek eek (HTJELA SAM PROPASTI U ZEMLJU) ..

Medjutim,nisam htjela nista od toga da kupim,kupila sam cajeve ---majcinu dusicu,kunicu i neven .... pila sam tom jedno 10 dana .

Da bi bila 99% sigurna da je to sve tako kako mi je ovaj crazy ginekolog rekao ,uputila sam se kod druge ginekologinje,koja mi je radila UZ i rekla " djete drago,ti si zdrava imas malu pregradu,nista strasno... Nemoj ici kod ginekologa dok ne ostanes trudna !" jumping

Pao mi je teret s ledja..uuuh!!!

Eh,sad slijedi ono najzanimljivije...... laola

Imala sam odnos sa svojim zarucnikom ,desilo se "ONO" ljubav ....
Sutra dan sam slucajno pogledala da mi mozda nisu bilo PLODNI DANI,jer stvarno u onom trebutku nisam o tome ni razmisljala.....kad ----- tocno tu noc su mi bili plodni dani... ljubav2 ... 2-3 dana poslije osjetila sam u donjem dijelu trbuha bolove,glavobolju,cesto mokrenje ( cak u 4h ujutro sam imala potrebu za mokrenjem !!!) hahahaha... Smile)))

mjerila sam temperaturu,u roku 15 minuta mi je narasla za 0,6 tj. 36,9 C .....To su mozda neki lazni znakovi ili je prerano da utvrdim trudnocu,jer citala sam na forumima da je najbolje uraditi test 7 dana nakon ovulacije ili najbolje kad kasni... Trebam dobiti 20.10.2011. za 8 dana...

EH radila sam prekjucer test 10.10.'11 i pokazalo mi je negativno,medjutim mislim da da sam prerano uradila... I dalje imam bolove,glava me 2-3 puta dnevno zaboli,pocinju me ledja boljeti i imam zgaravicu Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ako imate slicna iskustva pisite... unaprijed hvala svima !!! help help help







Na vrh Go down
 
da li sam trudna ?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» da li sam trudna ?
» DA LI SAM TRUDNA??

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: TRUDNOĆA I POROD :: Općenito o trudnoći-
Idi na: