Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nestasne bebe

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Sandra




Broj komentara : 39
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-10-30

Nestasne bebe Empty
KomentarNaslov komentara: Nestasne bebe   Nestasne bebe EmptyMon Feb 09, 2009 11:47 pm

Ljudi moji, nas maleni je pravo majmunce. Sejtan, nema gdje ga nema. Vjerovatno je to svojstveno muskicima u tim mjesecima (njemu je 8 i koji dan). Koliko god pokusavamo da ga zastitimo od povreda, vazda ima neku sljivu ili cvorugu. Pokusavamo da ga naucimo na NE NE i sl. ali bez efekta. Cak nekad mislim da namjerno to radi.
Toliko je brz i okretan, i ne znam odakle mu snaga... dok smo mi u goloj vodi, kondicija 0!
Shvatam da ga sve zanima, i da istrazuje, ali brate... ne mozes bas da ga gledas svaku sekundu.
Najgore nam je kada ga presvlacimo - muka ziva. Fino, grubo, kako god ne ide... cesto zavrsi placem.
Jos je u fazi kada mora neko da bude s njim, da ga se k'o fol zabavlja - dovoljno je samo da lezis, sjedis pored njega, i naravno da ga hvatas ako poleti.
Rijetki i kratki su trenuci kada je miran, i kad se sam u kreveticu necim zabavlja. Uglavnom, cvili i place kada je u njemu.
Ama nema sanse da nesto drugo radim kada smo zajedno... osim kada spava.
Vec neko vrijeme okusavamo razne taktike laganog odgoja i nekog reda, ali jos uvijek slabo da sta pali.
Javim vam ako nam uspije.
Ako imate vi neke uspjesne metode, podijelite sa ostalima.
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

Nestasne bebe Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestasne bebe   Nestasne bebe EmptyMon Feb 09, 2009 11:58 pm

nemam, taktiku, samo imam jednog slicnog...
mesec dana mladjeg...
uglavnom ga drzimo ili nosimo tokom presvlacenja, nema teorije da miruje ni u sedecem ni u lezecem polozaju...
i po ceo dan stoji i cupka, pa padne, pa se opet digne i cupka, pa padne, pa se digne, pa pokusava da se pusti i sam stoji, pa padne, pa malo puzi, pa se digne i cupka, pa se pusti, pa padne, pa puzi do sledece stvari za koju moze da se uhvati da se digne...., pa me uhvati za kosu da se digne, smeje se i cupka.....
a ja bih kad dodjem sa posla samo malo da odmorim....
Na vrh Go down
Sandra




Broj komentara : 39
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-10-30

Nestasne bebe Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestasne bebe   Nestasne bebe EmptyFri Feb 27, 2009 9:24 pm

Coka,
kako sad stvari stoje? Jos je zivahniji, jel'da?Smile
mi se zivi slomismo... pustimo ga landara po kuci, ali ga ne smijes pustit' iz vida nikako... u stanju je svasta da uradi.
pomalo vec pali "ne, ne".
najgore su mi povrede, ne mozes bas sve iz kuce da sklonis, vazda ima neka opasnost.
sto kazes, da mi je da se malo odmorim kad dosjem s posla.

P.S. jos uvijek traje gnjavaza i bjezanje od stavljanja pelena... jos kad zuris... uhhh
Na vrh Go down
la-luna




Broj komentara : 8
Registration date : 2009-02-11

Nestasne bebe Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestasne bebe   Nestasne bebe EmptySat Feb 28, 2009 4:45 pm

Cekajte samo dok majmunca porastu heeheh...evo i mladji pocinje da pravi karafeke a nismo ni starijeg "ukrotili"...joj danas sam se smijala klinci trenutno bolesni ja i muz hronicno ne naspavani a mali prije hoce jedna teta da mi proda clanstvo u fitnes centru haha ....ovo mi je trenutno najdrazi smyli zzz
Na vrh Go down
Sandra




Broj komentara : 39
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-10-30

Nestasne bebe Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestasne bebe   Nestasne bebe EmptyTue Mar 03, 2009 11:54 pm

Smile cuj clanstvo u fitnesu... jedino da platis za strunjacu da zahrces na njoj:), a nek njima djecica drze casove ajrobika.

kad smo kod toga, meni bi to bas godilo da ove drvene misice rastegnem i grbu malo ispeglam.
Na vrh Go down
Sponsored content





Nestasne bebe Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestasne bebe   Nestasne bebe Empty

Na vrh Go down
 
Nestasne bebe
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Bebe i plivanje
» znojenje bebe dok doji

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: DJECA :: 0 - 1 god.-
Idi na: