Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Odjeca za trudnice

Go down 
AutorPoruka
Stella13




Broj komentara : 2
Registration date : 2010-10-11

Odjeca za trudnice Empty
KomentarNaslov komentara: Odjeca za trudnice   Odjeca za trudnice EmptyMon Oct 11, 2010 4:26 pm

Pozdrav,
Vecini je ovo interesantna tema, obzirom da u gradu, kao sto je Sarajevo, nema bas mnogo mogucnosti i izbora. Stoga sam otvorila ovu temu (ako je vec negdje otvorena, pls, premjestite i obavijestite me!).

Ja sam narucila iz H&M (online prodaja, preko prijateljice iz Njemacke) i evo mogu ponuditi NOVE (neotpakovane) samtane pantalone, u crnoj boji, velicina L. Model ravnih nogavica, sa širokim elastičnim strukom, tako da trbuh ima dovoljno prostora i pruža optimalnu potporu.Unutarnja duzina nogavica 84cm, 98% pamuk, 2% elastin.
Meni su na žalost, male, jer, iako je moja vel L/ ili 40, sad mi je zadnjica i bokovi širine 110cm Sad
Pošto sam sad naručila nove (veće Smile, ove prodajem, pa ko je zainteresovan, može me kontaktirati!

Pozdrav
Odjeca za trudnice DXL895_77141_09090_08_2217
Na vrh Go down
 
Odjeca za trudnice
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Utegnute trudnice

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: TRUDNOĆA I POROD :: Općenito o trudnoći-
Idi na: