Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Utegnute trudnice

Go down 
5 posters
AutorPoruka
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Utegnute trudnice Empty
KomentarNaslov komentara: Utegnute trudnice   Utegnute trudnice EmptyThu Mar 13, 2008 2:18 am

Da li je bolje to sto danas mozemo kupiti usku odjecu za trudnice ili mislite da bi trudnice trebale biti pod ogromnim haljuncagama i muzevim majicama?
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Utegnute trudnice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Utegnute trudnice EmptyThu Mar 13, 2008 2:08 pm

moje misljenje je da treba da nosis ono sto ti godi, ali ne smije biti preusko (mislim da to ipak svako zna Smile)
ja sam cijelu trudnocu nosila duge uske majice, pamucne i rastegljive tako da me nigdje nije stezalo a ja sam izgledala i pored 100kg veoma zgodno Laughing
Na vrh Go down
bince

bince


Broj komentara : 41
Age : 41
Registration date : 2008-02-21

Utegnute trudnice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Utegnute trudnice EmptyThu Mar 13, 2008 3:55 pm

Ja sve nosim malo sire jer se lepse osecam tako a znam i da je mnogo rizicno za bebicu utezati stomak.
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Utegnute trudnice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Utegnute trudnice EmptyThu Mar 13, 2008 4:24 pm

Ja se ne "utezem" pretjerano ni kada nisam trudna! To zavisi od stila oblacenja. Licno preferiram lezernost i udobnost, kako odjece tako i obuce. Mislim da je veoma bitno imati zdravo tijelo (i duh lol! ), njegovanu kozu, kosu, nokte. To se postize prvenstveno prehranom i vjezbom, a tek onda kozmetikom. Iako, znam da ljudi cijene i procijenjuju druge ljude prvenstveno na osnovu odjece. Ne volim vidjeti trudnicu u tregerslusu (farmerice s tregerima, bljak) kao ni u haljini tipicnog trudnickog kroja, jos sa bijelom kragnicom geek Hlace od rastegljivog materijala (pamuk+elastin), preko leprsava tunika (indija-zakon)i ravne cipelice-to sam ja! jupi
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Utegnute trudnice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Utegnute trudnice EmptyThu Mar 13, 2008 7:17 pm

Meni se stvarno svidja danasnji izbor trudnicke odjece, ali sto je jos bolje za ove nas sretne trudnice koje cemo roditi ove godine aBd, u modi su sad stvari koje moze trudnica da nosi cheers Tako da nevjerujem da cu ista osim suknji i hlaca morati kupovati u trudnickoj prodavnici.. jos dolazi ljeto, a vidjela sam da su izasle dugacke siroke haljine Cool

Elem, rastegljivo i pamucno je idealno ali nevolim da nosim previse siroku odjecu jer mislim da ce me to uciniti jos debljom i sirom Smile A ravne cipele?? LJUBAV MOG ZIVOTA... znam da nisu nesto privlacne kad su onako ko baletanke pljosnate, ali ja ih volim nenormalno Smile
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Utegnute trudnice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Utegnute trudnice EmptySat Mar 15, 2008 9:44 pm

meni se isto jako sviđa trudnička moda. ja sam bila ljetna trudnica i stvarno sam uživala. u stvari, nisam se bila puno ni udebljala pa su mi trebale samo hlače, a sve majice koje su se prodavale za "netrudne" mogla sam kupovati i ja.
Na vrh Go down
Sponsored content





Utegnute trudnice Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Utegnute trudnice Empty

Na vrh Go down
 
Utegnute trudnice
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Odjeca za trudnice

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Moda i ljepota-
Idi na: