Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ko je sve u drugom tromjesecju?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyFri Mar 14, 2008 2:46 pm

Ima li jos neko osmi mene i Lejle u drugom tromjesecju? Ima li, ustvari, uopce jos koja trudnica na forumu??? Bas nas je ovdje malo, moje dame... flower
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyFri Mar 14, 2008 7:47 pm

Evo me, moram se ja obavezno javiti ko je sve u drugom tromjesecju? 617770

15-a sedmica, udebljala sam se 4 lbs. (mozda trun manje). Stomak se pocinje vidjeti ali je jos uvijek cudan, neko bi mogao reci da sam se udebljala u struku. Boli me malo stomak, valjda sad beba puno raste pa se rasteze maternica. Pijem caj od red raspberry leaf i pomaze!! Postala sam zaboravna, ko tuka se osjecam. Covjek mi kaze sinoc: "jesi li ti primjetila da odkad si zatrudnila nisi usutila dvije minute?".. Stvarno, skntala sam da sam postala ko onaj Energizer Bunny, stalno nesto pricam, brbljam, planiram, i sto je najgore ja to radim NAGLAS. hahahah Sinoc kad sam mu odvalila pricati o feng-shui, totalno se izgubio jadnik . Ovog vikenda je generalno ciscenje garaze i promjena rasporeda u dnevnom boravku... oh da, plus pomjeranje frizidera i sporeta da se ocisti.

A sto se tice hrane, primjetila sam da mi se manje jede odkako pijem prenatalne vitamine. Sve u svemu ovo drugo tromesecje i nije tako lose, osim sto me kukovi i ledja bole kad setam... znam,.. welcome to the pregnancy world.
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyTue Mar 18, 2008 12:54 pm

ja sam valjda jos uvek u 2. tromesecju ... do kad je 2. tromesecje?!
mi sutra imamo punih 25 ned
i lepo nam je
mnogo se ritamo pa budimo nocu mamu...
ugojila sam se celih 7kg, na srecu veci deo je u stomaku...
mislim da uskoro necu moci da posecem nokte na nogama....
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyTue Mar 18, 2008 1:30 pm

Ni ja nikad tacno ne znam granicu. Trece tromjesecje pocinje ulaskom u sedmi mjesec trudnoce, ne znam koja je to lunarna sedmica precizno. Prema informacijama razlicitih "pregnancy calculator"-a, u mom slucaju drugi semestar prestaje, treci pocinje 2. aprila 2008., aBd. Ako znas datum zaceca ili prvi dan zadnje menstruacije ili termin poroda, lakse ti je pratiti sve faze trudnoce na net-u. Very Happy
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyTue Mar 18, 2008 7:05 pm

Coka ti ces u trece tromesecje u 28-oj sedmici bounce
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyThu Mar 20, 2008 12:40 pm

jos malo Rolling Eyes
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyThu Mar 20, 2008 3:01 pm

Coka, mi smo izgleda ublizu, kad ti je tacno termin? Meni je 2. jula... Mozda nam se bebice rode isti dan cheers
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyThu Mar 20, 2008 7:16 pm

I opet cu ja biti jedina trudnica na forumu,.. kikiriki zasto mi radis to Sad
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyFri Mar 21, 2008 10:46 am

kikiriki, moguce da budu istog dana
nas termin 30.jun
lejla, nadamo se da ce se jos neko prikljuciti forumu u medjuvremenu...
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyFri Mar 21, 2008 3:31 pm

Lejla, kako se Luna udaje na ljeto, mozda ti se i ona uskoro pridruzi (hi, hi, hi beba )
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? EmptyTue Mar 25, 2008 1:51 am

Mogla bi luna vrlo lako na brzinu rijesiti taj slucaj sa djecom.. sto brze to bolje Smile hahaha cini mi se da bi radije propustila svadbu samo da zatrudni hahah
Na vrh Go down
Sponsored content





ko je sve u drugom tromjesecju? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ko je sve u drugom tromjesecju?   ko je sve u drugom tromjesecju? Empty

Na vrh Go down
 
ko je sve u drugom tromjesecju?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Evo nas u trecem tromjesecju

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: TRUDNOĆA I POROD :: 2. tromjesečje-
Idi na: