Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Koliko vremena posvecujete sebi?

Go down 
5 posters
AutorPoruka
bince

bince


Broj komentara : 41
Age : 41
Registration date : 2008-02-21

Koliko vremena posvecujete   sebi? Empty
KomentarNaslov komentara: Koliko vremena posvecujete sebi?   Koliko vremena posvecujete   sebi? EmptyFri Apr 25, 2008 4:15 pm

Volite li uvek biti sredjeni sa frizom i sminkom ili to sve zavisi od raspolozenja?
I koliko sebi posvecujete vremena.
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Koliko vremena posvecujete   sebi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko vremena posvecujete sebi?   Koliko vremena posvecujete   sebi? EmptyFri Apr 25, 2008 7:51 pm

Skoro sam se osisala na kratko. Kosa mi je prije bila preko ramena i toliko mi je dosadila vise i puno sam je vezala, odem samo jedan vikend ponesem sliku i svu je osisam Very Happy

Tako da mi je sad puno lakse se "srediti" ujutro, na brzinu kosu i malo sminke. A sto se tice odjece nosim dosta jednostavnu odjecu tako da to mozda nekome i ne izgleda kao "sredjivanje". Nikad nisam znala se oblaciti ekstravagantno sa stikletinama, mendjusama, uskim dekolte majicama.. svaka cast ko moze...

Uostalom sad kad smo trudne valja kupiti dovoljno odjece da se sredjujemo.. stomak stalno raste... evo vec sad moram kupovati nove farmerice jer mi ove ne pasu vise, traka je previsoko na stomaku pa me steze... valjda prva trudnoca je potrebna da zena skonta kako i sta joj godi u svakom pogledu.

Samo naprijed sa sredjivanjem!!!
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Koliko vremena posvecujete   sebi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko vremena posvecujete sebi?   Koliko vremena posvecujete   sebi? EmptyFri Apr 25, 2008 9:20 pm

ja sam sportski tip...kod mene su sve ravne cipele i pantalone.
suknje nosim samo ljeti. na posao znam obuci recimo pantalone i tene Smile Znam da smjesno zvuci, ali su to one kozne npr. crne i dobro idu uz pantalone na peglu Smile
sminka nula bodova Smile
kod mene je prirodna ljepota u pitanju jupi
Na vrh Go down
EU mama




Broj komentara : 29
Registration date : 2008-03-13

Koliko vremena posvecujete   sebi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko vremena posvecujete sebi?   Koliko vremena posvecujete   sebi? EmptyFri Apr 25, 2008 9:44 pm

Nažalost,jako malo
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Koliko vremena posvecujete   sebi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko vremena posvecujete sebi?   Koliko vremena posvecujete   sebi? EmptySun Apr 27, 2008 12:06 am

ja jako puno vremena posvedjujem sebi.
vjezbam jogu, setam, mazem se kremicama, njegujem kozu, kosu Smile
eto, volim da posvetim par minuta dnevno samo na sebe. (mozda malo vise od par Smile)
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
Sponsored content





Koliko vremena posvecujete   sebi? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko vremena posvecujete sebi?   Koliko vremena posvecujete   sebi? Empty

Na vrh Go down
 
Koliko vremena posvecujete sebi?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nakon poroda - nemam vremena ni za sta
» Koliko ste strogi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Moda i ljepota-
Idi na: