Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?

Go down 
+2
Dida
imancica
6 posters
AutorPoruka
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty
KomentarNaslov komentara: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? EmptyTue Apr 01, 2008 9:00 am

Mali uvod, moja kći ima 3,5 godine i jako voli muziku i ples.
Drage moje, zanima me gdje u Sarajevu mogu odvesti/učlaniti/upisati svoju kći na balet/ples/ritmičku gimnastiku?
Mislite li da je prerano za takve vrste aktivnosti i da je bolje sačekati još malo?!
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? EmptyTue Apr 01, 2008 5:49 pm

Mislim da nije prerano i da je ritmička gimnastika ili ples idealan sport za curice u kojem će uživati a i učiti se lijepom držanju, pokretima i ritmu. (Ja sam nekad davno Smile vodila ples za mališane i sjećam se da je bilo dosta djece od 2-3 godine koji su uživali učeći prve plesne korake). Znam da u FIS-u ima ritmička gimnastika, moja rodica vodi curicu vec drugu godinu a njoj je sada skoro 6 godina i znam da je curica oduševljena i da baš voli ići na treninge.
U svakom slučaju toplo preporučujem!!!
Na vrh Go down
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? EmptyFri Apr 04, 2008 12:42 pm

Mali update na temu, raspitivala sam se u Centru za mlade na Mojmilu. Oni imaju raznorazne aktivnosti , pa čak i moderni balet i moderni ples ali samo za djecu od 6-18 tako da za ove male ništa. Ako neko slučajno zna jako bih voljela da javi.
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? EmptyFri Apr 04, 2008 3:02 pm

imancice, koliko se sjecam moj drug je vodio svoju curicu u zetru. tamo je bila neka skola gimnastike i plesa za male. curica je imala 3 ili 4 godine ne vise. ne znam koja je skola ali mozda da odete tamo da se raspitate ili da nazovete zetru.
Na vrh Go down
EU mama




Broj komentara : 29
Registration date : 2008-03-13

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? EmptyFri Apr 04, 2008 4:15 pm

Imančice,na Mojmilu u dvorani preko puta Centra za mlade imaju ritmičku gimnastiku i primaju i malu djecu.
Ja ću svoju dati u septembru kada navrši 4 godine.
Na vrh Go down
imancica

imancica


Broj komentara : 21
Registration date : 2008-02-21

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? EmptyMon Apr 07, 2008 2:04 pm

Čula sam da je u Domu policije bila neka vrsta aktivnosti, informacija nije provjerena. Da li neko zna nešto o tome?
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? EmptyMon May 19, 2008 12:23 pm

Cini mi se da jedna moja poznanica vodi djevojcicu na casove baleta u Jelicevoj (naziv ulice), ne znam tacno kako se zovu, mislim da sam ja nekada daaaaavno tamo isla na folklor bounce
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? EmptyTue Mar 31, 2009 5:35 pm

na dobrinji u skoli ima ritmicka gimnastika.
kod mercatora

imas i FIS
a za balet vidi u muzickoj skoli
meni je to prelijepo
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
Sponsored content





Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples? Empty

Na vrh Go down
 
Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Gdje u Sarajevu na jednom mjestu uraditi kolposkopiju, HPV tipizaciju?
» Muzika za djecu
» Programi po kojima se radi sa decom sa Autizmom u BiH?
» Kako uspavljujete svoju djecu?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: DJECA :: 3 - 7 god.-
Idi na: