Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Evo nas u trecem tromjesecju

Go down 
+3
suncica
lejla
kikiriki
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 EmptyWed Jun 04, 2008 9:44 pm

Udebljala sam se 10 kg sto je koliko znam u nekoj normali. Muz kaze da ne izgledam kao da sam se udebljala. Ma taj neki pritisak kad savijem noge i sjednem na njih cudno skroz, mozda je to samo od debljine. Smile Pocinje me panika hvatati za brijanje (dole Laughing )

Kako ste vi rijesavale ovu dilemu kad je stomak narastao?
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 EmptyTue Jun 10, 2008 3:09 pm

pozdrav svima, nadam se da ste sve dobro.... i da nas ima sve vise...
zbog preseljenja i ostalih gluposti vise od mesec dana nisam imala net...
pa da iskoristim priliku da vas pozdravim
jer ne znam koliko cu jos moci....
odbrojavam.....
sutra punih 37 ned....
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 EmptyTue Jun 10, 2008 4:00 pm

dobrodosla nazad!

nadam se da si zadovoljna preseljenjem.
uzivaj draga, jos malo pa gotovo Smile

poljupciii!
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 EmptyWed Jun 18, 2008 8:10 pm

gde ste, sta ste se sve ucutale?
mi napunili 38 ned... Smile
sinoc sam se spakovala..... i cekam
od juce osecam blage kontrakcije.... i cekam
pozdrav
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 EmptyWed Jun 18, 2008 11:08 pm

Eh Coka bas mi je drago da si priblizila kraju. Ako osjecas kontrakcije to je super znak, a ako nista drugo ti se osjecas bolje psihicki jer vidis da ti tijelo dobro funkcionise. Bas je ovo uzbudljivo, i ovo je sad najljepsi dio kad cekas i provodis zadnje dane sa bebom u stomaku (realno ste sad same nema nikoga da vas ometa). Jos ako si sve spremila u kuci mora da uzivas! Smile Javi nam detaljnije malo o zbivanjima da znamo sta ocekivati.

Kakav je to osjecaj kad imas kontrakcije? Da li boli kao menstrualni bolovi?
Na vrh Go down
bince

bince


Broj komentara : 41
Age : 41
Registration date : 2008-02-21

Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 EmptyThu Jun 26, 2008 4:26 pm

Ja sam u 37 nedelji,i jedva se krecem odebljala se jesam ali i ne bas toliko.Naidju mi ponekad neki bolovi ali odma i prodju izgleda lazni.Otecu mi noge sa 38 presla sam na 40 broj.Jedva cekam da se porodim jer i ova vrucina me ubi po celu noc mi neda da spavam, pa sam na posao ko pijana.Bebica udara koliko moze, cak mi ode na jednu stranu stomaka pa mi se stomak nadigne dodje mi neprijatno od kolega na posao.Al jos malo i to ce proci.
Iskreno da vam kazem mnogo sam postala opterecena porodjajom da me je cak malo ili malo vise i strah.Do sad me nije bilo.Neznam dali je i vas strah od porodjaja?
Valjda sto je prvo dete pa neznas sta te ceka.
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 EmptyThu Jun 26, 2008 6:50 pm

Mene nije strah porodjaja koliko me strah mene same, tj. kako cu se ponasati uz toliku bol. Naravno bojim se komplikacija jer zelim prirodan porodjaj pa se nadam za neki normalan proces. Muz mi kaze da kad te nesto tako boli i ne razmisljas kako se ponasas ili sta govoris, i da se ne brinem previse. Ja mislim da je normalno pred kraj trudnoce vise razmisljati o porodu i osjecati strah. Mozes piti caj od maticnjaka i vidjeces kako ce te opustiti i neces imati previse briga.
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 EmptyWed Jul 02, 2008 6:26 pm

moj termin upravo prosao...
kazu, bice za koji dan...
imala sam frku a sad vec ne mislim ni o cemu, samo da bude
vec smo svi nestrpljivi
a telefoni me izludjuju..
pozdrav svima i ne brinite
beba
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 EmptyWed Jul 02, 2008 10:40 pm

Coka - najedi se i isexaj, trebalo bi pomoci Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Evo nas u trecem tromjesecju   Evo nas u trecem tromjesecju - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Evo nas u trecem tromjesecju
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ko je sve u drugom tromjesecju?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: TRUDNOĆA I POROD :: 3. tromjesečje-
Idi na: