Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 gdje na ljetovanje

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

gdje na ljetovanje Empty
KomentarNaslov komentara: gdje na ljetovanje   gdje na ljetovanje EmptyTue May 27, 2008 3:47 pm

Jeste li već planirali ili rezervisali ljetovanje. Mi kontamo negdje krajem augusta nekih desatak dana ali josš ne znamo gdje. Voljeli bi neko fino mjesto sa pješčanom plažom da se bebara može fino igrati. Imate li kakvih prijedloga?? Mi inače posljednjih godina ljetujemo na Korčuli ali bismo voljeli ove godine malo promijeniti. Idete li u Hrvatsku na more ili negdje dalje???
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

gdje na ljetovanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje na ljetovanje   gdje na ljetovanje EmptyFri May 30, 2008 8:18 pm

a mi cemo bas na korculu ove godine
ono sto sam ja cula, za djecu je najbolje brela, tucepi, slano...od ostrva hvar-jelsa
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

gdje na ljetovanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje na ljetovanje   gdje na ljetovanje EmptyMon Jun 02, 2008 2:44 pm

mi cemo u brist ove godine a slijedece aBd idemo opet na divnu nam peljesacku obalu.
Na vrh Go down
Sponsored content





gdje na ljetovanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: gdje na ljetovanje   gdje na ljetovanje Empty

Na vrh Go down
 
gdje na ljetovanje
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» gdje na ljetovanje
» Gdje nam je LUNA?
» Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?
» Gdje u Sarajevu na jednom mjestu uraditi kolposkopiju, HPV tipizaciju?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Putovanja-
Idi na: