Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gdje nam je LUNA?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Gdje nam je LUNA? Empty
KomentarNaslov komentara: Gdje nam je LUNA?   Gdje nam je LUNA? EmptyThu Nov 20, 2008 2:50 am

Luna odkako se udala nema je nigdje.. nadam se da je dobro i da se nije zadeverala nekom nevoljom. Ako iko ista zna nek nam javi... ona je inace bila jako aktivna na forumu i uopste je nema vec mjesecima.

Luno bolje ti je da se javis inace cemo te banovati Smile santa
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

Gdje nam je LUNA? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje nam je LUNA?   Gdje nam je LUNA? EmptyThu Dec 11, 2008 11:18 pm

ne da nema lune, vec nema NIKOGA....
sta radite zene? i srki?
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Gdje nam je LUNA? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje nam je LUNA?   Gdje nam je LUNA? EmptyFri Dec 12, 2008 10:18 pm

stvarno... niko vise uopste ne dolazi, nit su ljudi aktivni ovdje, nit ko postavlja informacije, teme, nista... samo se nekad jave da odgovore pitanja.
Na vrh Go down
coka




Broj komentara : 93
Age : 47
Mjesto : vojvodina
Registration date : 2008-03-17

Gdje nam je LUNA? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje nam je LUNA?   Gdje nam je LUNA? EmptyFri Dec 12, 2008 11:09 pm

malo je ljudi...
a mnogo majki, pa sve zauzete...
kako si ti?
Na vrh Go down
lejla

lejla


Broj komentara : 250
Age : 42
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

Gdje nam je LUNA? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje nam je LUNA?   Gdje nam je LUNA? EmptyTue Dec 16, 2008 8:26 pm

Hey Coka, pa ja sam ti dobro. Prve tri sedmice su bila kriticne onako i sad sam bolje.. sta ces covjek se na sve navikne. Sad deveram neznam sta cu s mlijekom Sad Izbacila sam jedno pumpanje ali opet je puno... ponudila rodici svojoj (jer ona ima dijete koje hrani sa adaptiranim mlijekom) ona vidim nece.... jebote nekad su zene se radovale da imaju od koga nahraniti svoje dijete (ako one vec nemaju)... Al' neka.. nek ona sopa svoju malu formulom.. eno je dijete od 8 mjeseci tesko ko i dijete od 1.5 godinu..

Elem... bojim se ako prestanem sa medjunocnim pumpanjem da ce mi se skroz mlijeko smanjiti pa da joj onda nece biti dovoljno.. Sad vadim ono staro mlijeko iz zamrzivaca pa to koristim pa onda zamjenim sa novim.. ali sve je to sporo.. svakako ce mi ubrzo nestati prostora u zamrzivacu.. Kako tvoj maleni???
Na vrh Go down
Sandra




Broj komentara : 39
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-10-30

Gdje nam je LUNA? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje nam je LUNA?   Gdje nam je LUNA? EmptyWed Dec 17, 2008 11:15 pm

Lejla, ne sekiraj se, nece ti nestati mlijeka. Ja sada dojim 3 puta, i ne nestaje jos uvijek, niti ima nagovjestaja.
Na vrh Go down
Sponsored content





Gdje nam je LUNA? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje nam je LUNA?   Gdje nam je LUNA? Empty

Na vrh Go down
 
Gdje nam je LUNA?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» gdje na ljetovanje
» gdje na ljetovanje
» Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?
» Gdje u Sarajevu na jednom mjestu uraditi kolposkopiju, HPV tipizaciju?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: PORODICA I BRAK :: Sve o nama-
Idi na: