Sve o našim MALIŠANIMA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu

Go down 
+4
3xmama
Luna
jale
suncica
8 posters
AutorPoruka
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptySat Mar 15, 2008 9:55 pm

Evo drage moje, da pomognemo sadašnjim i budućim trudnicama u Sarajevu gdje se snabdjeti trudničkom odjećom.

Mjesta gdje sam ja pronašla trudničku odjeću za vrijeme svoje trudnoće su:

1. Beneton
2. Dorothy P.
3. Pijaca Ciglane i pijaca Kvadrant na Otoci
4. Jedan butik u Skenderiji (kad se udje od trafike i tete razapete, skrene se u prvu desno, ide do zlatnog restorana i sa desne strane je taj butik
5. Prodavnice Tiffany u Robot Komercu Hrasno, Merkatoru i onom novom Robotu na Malti. Tamo ima H&M roba, i medju onim izlozenim stvarima se moze naci nesto iz kolekcije H&M Mama, a i medju TCM stvarima ima nekih dzempera i farmerki. Najvise H&M robe ima u RK u Hrasnom.

U principu, ja sam kupila u Dorothy farmerke koje sam nosila cijelu trudnoću i dvije majice. Jedna uopšte nije bila trudnička samo je bila dugačka, preko kukova, tako da mi je super bila kada mi je narastao stomak. Preporučujem svim trudnicama da kupe tamo farmerke i to je u principu možda i jedina stvar koja treba da je trudnička i koja se može nositi uz sve. Plus se mogu nositi nakon poroda jer imaju rastezljivu traku koja se pomjera na dugmiće.

U butiku na Skenderiji sam kupila jedne crne pantalone koje su se tako razvukle (roba je iz Turske) da mi je bilo žao tih para. U Tiffaniju sam kupila jedne TCM pantalone svijetle, a od H&M nisam nista kupila al je bili nekih suknji isl.
Na pijacu sam išla al mi se nije kupovalo jer je nekvalitetno. U Benetonu nisam isto ništa jer je preskupo bilo.

Uglavnom, pošto sam ja bila ljetna trudnica, a i nisam se bila puno udebljala, ja sam sve svoje stvari kombinovala sa tim trudničkim farmerkama i pantalonama iz Tifanija.

Najveći problem mi je bio pronaći grudnjak za dojilje. Nakon što se zatvorila Anita a Lisca prestala imati u ponudi takve grudnjake, pronaći jedan je bila misaona imenica. U zatvorenoj pijaci Merkale sam našla na jednom stolu međutiim meni on nikako nije odgovarao jer je nakaradno šiven. Poslije sam pronašla u Merkuru Otoka, na prvom spratu, u prodavnici veša, turske grudnjake koji nisu loši. Međutim, poslije poroda pokazalo se da mi grudnjaci za dojilje nisu nikako praktični te sam koristila Pompea sportske grudnjake. Pa eto možda i to može nekome biti korisna informacija.
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptyTue Mar 18, 2008 12:53 pm

potpisujem ovo za grudnjake. ja sam kupila 3 varijante ali kad sam se porodila koristila sam samo potkosulje alma ras sa usivenim gornjim dijelom. jednostavno su mi svi grudnjaci bili neudobni.
a kad sam trebala ici negdje oblacila sam svoje stare grudnjake (postavljene) i pokazali su se kao vrlo prakticni jer kad se natopi tufercic, oni su upijali ostatak koji je curio. inace sam do prije mjesec dana imala problem sa tim jer je mlijeko spricalo na sve strane a sad se valjda bazdarilo sve na kolicinu koju mala moze pojesti pa nema vise viska Smile
Na vrh Go down
Luna
Admin
Luna


Broj komentara : 156
Age : 38
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptyWed Mar 19, 2008 1:37 am

ja sam vidjela da ima jedna radnja kod robota u Hrasnom, bas trudnicka odjeca...
Al da me ubijes ne znam kako se zove.
Na vrh Go down
https://malisani.bosnianforum.com
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptyWed Mar 19, 2008 11:48 am

luna, ta je radnja skroz bezveze a skupa.
mislim da je najbolje korigovati vec "uhodane" hlace ukrajanjem rastegljivog materijala na prednji dio ili kupovati na pijaci. samo moj savjet je da ne kupujete unaprijed odjecu jer ne znate koliki ce vam mili stomaci biti Smile

ja bi opet bila trudna...
Na vrh Go down
3xmama

3xmama


Broj komentara : 33
Age : 50
Registration date : 2008-02-21

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptyWed Mar 19, 2008 2:01 pm

ja sma sebi za ovu zadnju trudnocu sasila jednu ko haljinicu na tregere od crnog benteon matreijala (ne guzva se sa strika obuci), mama mi kupila jedne crne zimske trudnicke hlace a ja sebi uzela kod kineza one hlace od lana samo najveci broj xxxxL, i to sam nosila citavu turdnocu, samo isod te haljinice sma mijenjala majice ili kosulje
ja gdje god sam uslai trazila odjecu za trudnice i oni mi pokazali je bilo premalo za mene
sve neke mrsave turdnice a ne kao ja koja je na porod otisla sa 80 kg Smile
Na vrh Go down
jale

jale


Broj komentara : 207
Age : 45
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptyWed Mar 19, 2008 2:07 pm

hahaha a sta bi ja trebala reci, ja sam na porod otisla sa 103kg a sad imam 88 Smile da mi je doci na 80 rodila bi i ja jos dvoje Smile lol!
Na vrh Go down
Dida

Dida


Broj komentara : 76
Age : 48
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptyWed Mar 19, 2008 2:13 pm

I ja sam tesko nalazila gardarobu, obzirom da sam visoka to mi je oduvijek bio problem (kratki rukavi, kratke nogavice...prica mog zivota:) pa tako i u trudnoci. Nasla sam jedne super trudnicke farmerke u benettonu i imam osjecaj da sam non stop u njima bila. Mislim da je puno lakse ljetnim trudnicama jer uvijek mogu nabaciti neku veselu tanku haljinicu, suknjicu na gumu i kakvih tunikica i supersika. U Dorothy P sam kupovala neke slatke majcice i sjecam se da i cijene nisu bile visoke.
Na vrh Go down
kikiriki

kikiriki


Broj komentara : 85
Age : 48
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptyThu Mar 20, 2008 3:15 pm

Ima u d.parkins nekoliko modela hlaca i tunika za trudnice. U Azelu na Grbavici vidjela sam "trudnicki pojas", nekakva nasusurena, strech traka, sirine 10-ak cm. Ne znam sta bih s njom? jupi ?
Na vrh Go down
suncica

suncica


Broj komentara : 150
Age : 49
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-20

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptyThu Mar 20, 2008 5:20 pm

joj kolko sam ja tražila taj trudnički pojas. to je super stvar samo se natakari preko stomaka i možeš sve svoje hlače nositi dok ti stomak ono ne bude pravo veliki. samo ih raskopčaš, ostaviš rajfešluz otvoren i natakariš tu traku preko.
Na vrh Go down
Stella13




Broj komentara : 2
Registration date : 2010-10-11

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptyMon Oct 11, 2010 4:46 pm

Pozdrav,
Vecini je ovo interesantna tema, obzirom da u gradu, kao sto je Sarajevo, nema bas mnogo mogucnosti i izbora. Stoga sam otvorila ovu temu (ako je vec negdje otvorena, pls, premjestite i obavijestite me!).

Ja sam narucila iz H&M (online prodaja, preko prijateljice iz Njemacke) i evo mogu ponuditi NOVE (neotpakovane) samtane pantalone, u crnoj boji, velicina L. Model ravnih nogavica, sa širokim elastičnim strukom, tako da trbuh ima dovoljno prostora i pruža optimalnu potporu.Unutarnja duzina nogavica 84cm, 98% pamuk, 2% elastin.
Meni su na žalost, male, jer, iako je moja vel L/ ili 40, sad mi je zadnjica i bokovi širine 110cm Sad
Pošto sam sad naručila nove (veće Smile, ove prodajem, pa ko je zainteresovan, može me kontaktirati!

Pozdrav
[img]Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu DXL895_77141_09090_08_2217 [/img]
Na vrh Go down
Lisha00




Broj komentara : 1
Registration date : 2011-12-10

Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu EmptySat Dec 10, 2011 4:41 pm

Pozdrav, mozda nekom i ovo bude od koristi.. Preko VIAddress firme mozete kupovati na Amazonu, Ebayu, Zapposu, Neweggu i drugim slicnim servisima. Mozete kupovati i u onim sopovima koji ne nude mogucnost dostave za podrucje BiH. Registrujete se na www(tacka)viaddress(tacka)com i dobijete 'fiktivnu' adresu u SAD-u pomocu koje kupujete. Nakon toga VIAddress vam kupljeno dostavi na vasu pravu adresu. POsebno je povoljno kada se kombinuje vise narudzbi pa se cijena dostave za svaku smanji.
Na vrh Go down
Sponsored content





Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu   Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu Empty

Na vrh Go down
 
Gdje kupiti trudničku odjeću u Sarajevu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?
» Gdje u Sarajevu na jednom mjestu uraditi kolposkopiju, HPV tipizaciju?
» gdje na ljetovanje
» gdje na ljetovanje
» Gdje nam je LUNA?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Sve o našim MALIŠANIMA :: SLOBODNO VRIJEME :: Moda i ljepota-
Idi na: